Advertisement

  Name
State / region
Stand
 IB Verfahrenstechnik
IB Verfahrenstechnik
Represented by:
PIAB POLSKA Sp. z o.o.
Germany
F-29
 MÄDLER
Represented by:
ALPHA TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Germany
G-35
 Sauter Feinmechanik GmbH
Sauter Feinmechanik GmbH
Represented by:
FATPOL TOOLS Sp. z o.o.
Germany
C-27
 WTO GmbH
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Germany
C-30
"AUTOROBOT-STREFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
G-11
"NU AIR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
G-01
3D BISTRO Sp. z o.o.
Poland
F-94
3D LAB Sp. z o.o.
Poland
F-69
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Poland
F-62
Poland
3DON.PL
Represented by:
Staleo.pl – Stale o Przemyśle
Poland
E-12
Poland
I-97, Z-1
A.V. SALDATURE Sp. z o.o.
Poland
I-76
AABO-IDEAL A/S
Denmark
G-18
ABAR Techniki Malarskie Jan Kamiński
Poland
G-03
Poland
E-10
Poland
C-10
ABPLANALP Sp. z o.o.
Poland
C-05, ZC-1
Germany
F-12
Accutex
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Taiwan
C-05, ZC-1
Austria
E-09
Addiblast
Addiblast
Represented by:
COLMEX Sp. z o.o.
Slovenia
F-52
Italy
D-30
AEP RYBICKI ZAWADA Sp. K.
Poland
D-04
AGTOS Polska Sp. z o.o.
Poland
G-24
AI LAB Sp. z o.o.
Poland
C-03
Aida
Aida
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Japan
A-29
AIR PRODUCTS   sp. z o.o.
Poland
A-23
AIRCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
AIRCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Represented by:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Germany
D-02
Turkey
D-03
Ales Pres
Turkey
B-09
Aliko Oy Ltd
Finland
E-34
Represented by:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
United Kingdom
A-51
ALPHA TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Poland
G-35
ALSAN. ALVAREZ SCHAER
Spain
G-25
Altway(PL) Sp. z o.o.
Poland
F-66
Poland
Alumetal-Technik Sp. z o.o Sp. k.
Poland
F-47
AMADA Sp. z o.o.
Poland
D-11
AMAZEMET Sp. z o.o.
Poland
F-48
France
E-19
AMM ROBOT - G. MADAJCZYK, J. MAZURKIEWICZ - Sp. J.
Poland
C-41
AMS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Poland
I-26
ANCA Europe GmbH
Germany
A-06
ANDRYCHOWSKA FABRYKA MASZYN DEFUM S. A.
Poland
C-14
Poland
B-10
Poland
F-01
APE sp. z o.o.
Poland
D-20
Poland
B-08
ARCO Andrzej Rudenko
Poland
C-30
ARKU
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Germany
B-12
ARKUS Jacek Kowalczyk
Poland
G-55
Poland
C-10
Turkey
B-10
ARNTZ FLOTT
ARNTZ FLOTT
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
A-29
Germany
D-26
Poland
I-119
ASMA Polska Sp. z o.o.
Poland
I-71
Poland
I-64
AUER Polska Sp. z o.o.
Poland
G-49
AURAPOL s.r.o.
Czechia
F-76
Automatic Laser Welder
Poland
I-105
AVALON MACHINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
G-26
Poland
D-21, F-30
AWM-SERWIS JERZY GUZOWSKI
Poland
E-40
B3D S.C.
Poland
F-71
BÄCKER SYSTEMS Sp. z o.o.
Poland
F-90
BASS GmbH Technik für Gewinde
Represented by:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Germany
A-51
BEAR Pozycjonery spawalnicze
Poland
A-14
BECKHOFF AUTOMATION Sp. z o.o.
Poland
I-62
Turkey
D-28
BENDAM PUCHAŁKA Sp. k.
Poland
G-46
BENDMAK
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turkey
E-04
Bengtssons Maskin AB
Sweden
I-122
BENZ GmbH Werkzeugsysteme
Represented by:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Germany
A-51
Germany
A-53
BERND SIEGMUND GmbH
Germany
A-11
BEST-JUST Sp. z o.o.
Poland
I-127
BEVEL TOOLS
BEVEL TOOLS
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
A-29
BGM MOLYDAL Sp. z o.o.
Poland
I-45
BHAG Digital Poland
Poland
I-84
BILZ GmbH & Co KG
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Germany
C-30
Bio-Tech Sp. z o.o. Sp.K.
Poland
G-48
BIURO HANDLOWE KARCZ Sp. z o.o.
Poland
F-09
Blaser
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Switzerland
C-05, ZC-1
BLM S.p.A.
Italy
D-29
BLUM-Novotest s.r.o.
Czechia
C-02
boeck GmbH
boeck GmbH
Represented by:
KPL Trading Sp. z o.o.
Germany
E-37
Boehlerit Polska Sp. z o.o.
Boehlerit Polska Sp. z o.o.
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Austria
A-35
BOLDRINI
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Italy
B-12
BOLTEX
Poland
G-02
BOSCHERT Polska Sp. z o.o.
Poland
D-17
Braillon Magnetics
Braillon Magnetics
Represented by:
MARWIK Marcin Wikarek
France
I-04
Braillon Magnetics SAS
France
I-04
Czechia
A-17
BRUSA & GARBOLI SRL.
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Italy
E-04
BvL Oberflächentechnik GmbH
Germany
G-23
CADCAMTaniej
Poland
I-42
Poland
I-103
CADXPERT
Poland
F-61
CAM TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Poland
C-34
CAMdivision Sp. z o.o.
Poland
C-11
CARL ZEISS  SP. Z O.O.
Poland
G-39
CBC S.p.A.
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Italy
E-04
Cea - Costruzioni Elettromeccaniche Annettoni
Italy
I-72
CENTER 3D PRINT Sp. z o.o.
Poland
F-78
Centrala Handlu Maszynami Sp. z o.o.
Poland
B-01
Poland
G-46
CERTEX POLSKA Sp. z o.o.
Poland
F-07
Poland
G-64
Cevisa
Spain
A-41, A-28
Chemetall Polska Sp. z o.o.
Poland
G-29
Chesterton International Polska Sp. z o.o.
Poland
G-47
CHIRON Group
Poland
C-17
Chlodnicewody.pl
Poland
I-50
Poland
F-08
CLEANCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
CLEANCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Represented by:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Germany
D-02
CLOOS-Polska
Poland
B-17
Spain
D-26
CNC Makina
Poland
C-37
Poland
E-11
CNSTAMP
China
A-09
Coatmaster AG
Coatmaster AG
Represented by:
P.C. Systems Sp. z o.o.
EKO-BHL Sp. z o.o.
Switzerland
G-65
G-60
COBOT PLANET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚC IĄ
Poland
C-10
COLMEX Sp. z o.o.
Poland
F-52
Poland
I-104
COMAC S.r.l.
Poland
E-18
COMARCH
Poland
I-124
Poland
F-19
CORMAK Jerzy Zalewski
Poland
A-20
CoRobotics Sp. z o.o.
Poland
A-33
COSTA LEVIGATRICI
Italy
E-36
CROMWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
C-14
CRYONOMIC - ARTIMPEX nv
Belgium
A-42
Italy
D-06
CY LASER
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Italy
B-12
CZASOPISMO LAKIERNICTWO PRZEMYSŁOWE
Poland
G-67
Poland
A-60
DAVI
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Italy
B-12
DAXTON Poland Waldemar KOSAŁKA
Poland
I-85
DELEX POLSKA Sp. z o.o.
Poland
I-129
Poland
C-06
Turkey
D-26
Turkey
D-32
Desktop Metal
Desktop Metal
Represented by:
COLMEX Sp. z o.o.
United States
F-52
DESTACO Europe GmbH
Germany
B-17
DIATEC GmbH
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Germany
C-30
DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o.
Poland
E-38
Poland
I-120
DOLEZYCH Sp. z o.o.
Poland
E-32
Donaldson
Belgium
F-07
DPRS POLAND PPH Węże i Złącza dla Przemysłu Piotr Świta
Poland
F-82
DPS SOFTWARE Sp. z o.o.
Poland
F-54
Poland
B-08
DSXM Sp. z o.o.
Poland
I-40
Turkey
B-10
EAGLE
Poland
D-14
Germany
B-10
ebu Umformtechnik GmbH
Germany
I-27
ECKERT AS Sp. z o.o.
Poland
B-28
ECL TECH POLSKA Sp. z o.o.
Represented by:
ECL TECH POLSKA Sp. z o.o.
Poland
F-43
ECO-LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
G-32
Ecoclean GmbH
Germany
A-42
EDE International AG
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Switzerland
C-31
Edutech Expert Sp. z o.o.
Poland
F-65
EKI Control
Represented by:
NIXXON STEEL Sp. z o.o.
Spain
E-09
EKO-BHL Sp. z o.o.
Poland
G-60
Poland
B-10
ELESA+GANTER POLSKA Sp. z o.o.
Poland
A-31
ELINTA ROBOTICS
Lithuania
I-61
Lithuania
ELMALI MAKINA San. Ve Tic. Ltd. Sti
Turkey
A-66
Poland
B-08
EMC
EMC
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Italy
A-29
EMG
EMG
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
France
A-29
EMG PRESSES
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
France
B-12
EMPTMEYER POLSKA Sp. z o.o.
Poland
G-09
EMTECH IPH GROUP Izabela Bukała
Poland
I-02
Endo-Tech
Poland
Poland
I-30
Turkey
B-10
Turkey
B-04
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Switzerland
C-31
ERNST GROB AG
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Switzerland
C-31
EROWA Technology Sp. z o.o.
Poland
C-01
ERVIN GERMANY GmbH
Germany
G-54
Esprit
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Sweden
C-05, ZC-1
Euroboor
Netherlands
A-41, A-28
Euroboor B.V.
Euroboor B.V.
Represented by:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Netherlands
A-28
EUROIMPIANTI S.R.L.
Italy
G-12
EUROMAC
Italy
E-18
Evident Europe GMbH
Poland
F-26
Evolution Power Tools
Evolution Power Tools
Represented by:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
United Kingdom
C-20
EWM GmbH
Germany
I-106
exa22 Sp. z o.o.
Poland
I-114
Exact
Exact
Represented by:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Finland
C-20
ExOne
ExOne
Represented by:
COLMEX Sp. z o.o.
Germany
F-52
F.H.U. BITOP Michał Niedojadło
Poland
B-18
FABA SA
Poland
A-40
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Poland
C-20
FAMI POLSKA SP.ZOO.O
Poland
I-92
FANUC POLSKA Sp. z o.o.
Poland
C-10
Poland
D-34
FASTCOM SYSTEMY LASEROWE
Poland
I-56
FATPOL TOOLS Sp. z o.o.
Poland
C-27
Femi
Femi
Represented by:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Italy
C-20
Czechia
F-36
FERRO-TERM Sp. z o.o.
Poland
I-128
FICEP SPA
Italy
D-19
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
United Kingdom
C-31
FILTERMIST Limited
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
United Kingdom
C-31
Filtration Group Industrial
Germany
F-07
FIN / ACHTECK
Poland
I-74
FINMAT S.R.L.
Italy
G-57
FIRMA MORYN Sp. z o.o. Sp. k.
Poland
A-48
Poland
D-07
FLOTT
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Germany
B-12
FLOW WATERJET EUROPE
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Germany
B-12
For Metal Grzegorz Tyrała
Poland
F-16
China
I-118
FRAID DISCHI SRL
Italy
G-28
FRESAN MAKINA SAN VE TIC LTD STI
Turkey
B-02
Friess GmbH
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Germany
C-31
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Germany
C-31
FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.
Poland
I-07
Futura
Futura
Represented by:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Italy
G-60
Italy
E-38
GDS PRAZISIONSZERSPANUNGS GmbH
Germany
A-27
GECAM Srl
GECAM Srl
Represented by:
SOLUTION TRADE Sp. z o.o.
Italy
E-19
Spain
D-26
Turkey
B-10
Gema Switzerland
Gema Switzerland
Represented by:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Switzerland
G-60
GEMA Switzerland GmbH
GEMA Switzerland GmbH
Represented by:
P.C. Systems Sp. z o.o.
Switzerland
G-65
Geminis
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Spain
C-05, ZC-1
Gerardi
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Italy
C-05, ZC-1
GERIMA
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
POLWELT Sp. z o.o.
Germany
A-29
B-12
Germany
A-29
GF Machining Solutions
Poland
C-15
GIMEC
Italy
E-18
GŁÓWNY URZĄD MIAR
Poland
F-84
Goebel Polska Sp. z o.o.
Poland
I-12
Golden Fiber Laser
Golden Fiber Laser
Represented by:
INTER-PLAST
China
D-05
GPPH - Profesjonalne Stoły Spawalnicze
Poland
B-22
Poland
C-09
Groth
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Germany
C-05, ZC-1
GWEIKE TECH CO., LTD
China
B-19
H&S Maschinentechnik GmbH
Germany
A-17A
HAAS
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
United States
C-05, ZC-1
HAFEN
Poland
D-16
Haimer
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Germany
C-05, ZC-1
Haimer GmbH
Haimer GmbH
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Germany
A-35
HAINBUCH GmbH SPANNEDE TECHNIK
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Germany
C-30
HANDY FIX Sp. z o.o.
Poland
I-19
HANNECARD POLSKA Sp. z o.o.
Poland
I-33
Hannsa Precision
Poland
E-06, A-47
Germany
E-19
HBS Bolzenschweiss-Systeme GmbH & Co. KG
Germany
A-41, A-28
HEAVYGROUP Sp. z o.o.
Poland
I-20
HEILIND ELECTRONICS Sp. z o.o.
Poland
I-51
Heinz Soyer Bolzenschweisstechnik GmbH
Heinz Soyer Bolzenschweisstechnik GmbH
Represented by:
SARIV - Technika Łączenia
Germany
A-10
HELION TOOLS
HELION TOOLS
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Spain
A-35
HELM HELLAS S.A.
Greece
G-10
Henninger
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Germany
C-05, ZC-1
HERMANN BILZ GmbH&CokG PREZISIONS WERKZEUGE
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Germany
C-30
HEULE WERKZEUG AG
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Switzerland
C-30
Hezinger Maschinen
Hezinger Maschinen
Represented by:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Germany
A-02
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Poland
A-29
HGTECH
Poland
B-16
HIDROLIKSAN
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turkey
E-04
HIFI Filter Polska Sp.z o.o.
Poland
G-41
Poland
C-18
HIWIN GmbH
Germany
F-58
HIZMET Sebastian Migus
Poland
E-34
HK Laser & Systems
HK Laser & Systems
Represented by:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
South Korea
A-02
Hondra Automotive
Hondra Automotive
Represented by:
SARIV - Technika Łączenia
Czechia
A-10
HONSBERG METALLSAEGEN GMBH
Represented by:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Germany
A-28
HRUSCHKA GmbH
HRUSCHKA GmbH
Represented by:
SARIV - Technika Łączenia
Germany
A-10
https://www.bodor.com
China
B-05
HWR Spanntechnik GmbH
HWR Spanntechnik GmbH
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Germany
C-30
HYDROKOMP GmbH  Dystrybutor w Polsce: AKTIM Sp. z o.o.
Poland
G-38
HYDRON hydraulika siłowa Mariusz Sząszor
Poland
G-21A
I-H&S POLSKA Sp. z o.o.
Poland
E-39
Ibarmia
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Spain
C-05, ZC-1
Austria
D-25
igus Sp. z o.o.
Poland
C-21
IHAS-TECH Sp. z o.o.
Poland
I-58
Turkey
D-26
IMO
IMO
Represented by:
Bengtssons Maskin AB
Germany
I-122
IMPARO Sp. z o.o.
Poland
B-29
IMPONAR Sp. z o.o.
Poland
C-31
IN TECH MET Sp. z o.o.
Poland
A-62
IN-VENTO S.C. B. Frysztak, S. Witek
Poland
I-14
INDUFINISH B.V.
Netherlands
G-68
INDUSTRIAL SOLUTIONS GROUP Sp. z o.o.
Poland
A-17
Innovatest Polska Sp.z o.o.
Poland
F-35
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Poland
A-02
Intemach
Turkey
B-09
INTER-PLAST
Poland
D-05
International Additive Manufacturing Group Sp. z o.o.
Poland
F-77
INTERPOLER Rosół, Mężyk, Firut Spółka Cywilna
Poland
E-35
INTREX Sp. z o.o.
Poland
E-26
INVENCO Sp. z o.o.
Poland
I-120
Poland
I-24
IOW TRADE Sp. z o.o.
Poland
F-07
IPG PHOTONICS Sp. z o.o.
Poland
D-12
IRON
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turkey
E-04
ISL INNOWACYJNE SYSTEMY LOGISTYCZNE Sp. z o.o.
Poland
E-29
ISOTEK Sp. z o.o.
Poland
A-54
ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Poland
F-24
Represented by:
TECHVITAS POLSKA Sp. z o.o.
Italy
I-60
ITALTEC Sp. z o.o.
Poland
E-18
Item Polska Sp. z o.o.
Poland
B-26
Ixtur Oy
Finland
B-17
JAG-MAR Sp. z o.o.
Poland
G-08
JANUS Sp. z o.o. i S-ka - Sp.k.
Poland
A-26
Poland
D-07
JINAN ACCTEK MACHINERY Co. Ltd.
China
B-14
Johs. Boss GmbH & Co. KG
Represented by:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Germany
A-51
Johs. Boss GmbH & Co. KG
Germany
A-51
JORGENSEN EasyTech Tom JORGENSEN
Poland
E-20
Juaristi
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Spain
C-05, ZC-1
K-MET a.s.
Slovakia
F-38
Turkey
D-26
KEMPER
Represented by:
NIXXON STEEL Sp. z o.o.
Poland
E-09
KEMPER GmbH
Germany
A-01
KENDU S. COOP.
KENDU S. COOP.
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Spain
A-35
KEYENCE INTERNATIONAL
Belgium
F-10
KIMLA Sp. z o.o.
Poland
E-17
KIPP Polska Sp z o.o.
Poland
A-63
Kitamura
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japan
C-05, ZC-1
KLIMAWENT
Poland
A-52
KLUTHE POLAND Sp. z o.o.
Poland
G-61
Germany
A-17
Kohler
Kohler
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Germany
A-29
Germany
A-29
KOMO JOANNA GARBARZ
Poland
D-07
KOSMEK Europe GmbH
Austria
A-57
Köster & Co. GmbH
Represented by:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Germany
A-28
KPL Jan Łukowicz, Piotr Kozłowski s.c.
Poland
A-22
KPL Trading Sp. z o.o.
Poland
E-37
KSK Machinery s.r.o.
Czechia
E-40
KUNSHAN Dersun Precision Mould Co. Ltd
China
I-25
Kwartalnik Naukowo-Techniczny „Obróbka Metalu”
Poland
E-22
Kyocera
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japan
C-05, ZC-1
Lagun
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Spain
C-05, ZC-1
Lara - Automatización de prensas S.L.
Lara - Automatización de prensas S.L.
Represented by:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Spain
A-02
Laser Systems Integrators
Poland
I-66
LaserExpert Paweł Komorniczak
Poland
E-40
LASERPAIR Co. Ltd.
China
A-44
Poland
A-30
LCM Divisione Maccine
LCM Divisione Maccine
Represented by:
SARIV - Technika Łączenia
Italy
A-10
LENIAR International Sp. z o.o. Sp.k.
Poland
I-49
LENZE POLSKA Sp. z o.o.
Poland
A-45
LESJOFÖRS
Sweden
B-17
LESTA Srl
Italy
G-32
Turkey
D-26
Italy
I-87
Poland
G-59
Lorch Schweißtechnik GmbH
Represented by:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Germany
A-28
LTT Transfer Technologii Sp. z o.o.
Poland
G-16
LVD - POLSKA Sp. z o.o.
Poland
D-01
Belgium
D-01
LW TECHNIC Sp. z o.o.
Poland
G-23
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Poland
A-51
Italy
E-38
Mac Bending
Turkey
B-09
MACRI Italia
Italy
E-18
MADORA Sp. z o.o.
Poland
F-79
Mahr Polska Sp. z o. o.
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Poland
C-31
Poland
C-31
Poland
F-22
Man and Machine Software Sp. z o.o.
Poland
I-98
Mann + Hummel GmbH
Germany
F-07
MAQ AB
MAQ AB
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Sweden
A-35
MARBAD Sp. z o.o.
Poland
G-54
MARCOSTA Centrum Handlu i Produkcji Obrabiarek
Poland
C-28
Markforged
Markforged
Represented by:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
United States
F-62
MARWIK Marcin Wikarek
Poland
I-04
Poland
G-69
MASTER ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.
Poland
I-73
MASZYNY-POLSKIE.PL
Poland
B-20
Mate
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
United States
C-05, ZC-1
Materialise
Materialise
Represented by:
COLMEX Sp. z o.o.
Belgium
F-52
Turkey
I-48
MDT Wadowski Sp. K.
Poland
C-07
Mecânica Exacta, S.A.
Mecânica Exacta, S.A.
Represented by:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Portugal
A-02
MECHANIK Miesięcznik Naukowo-Techniczny AGENDA WYDAWNICZA SIMP
Poland
E-31
MEGAN
Poland
A-32
Meltio
Meltio
Represented by:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Spain
F-62
MEP S.p.A.
Represented by:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Italy
A-28
METAL TEAM Sp. z o.o. Sp. k.
Poland
C-24
METAL TOP Sp. z o.o.
Poland
E-28
Poland
METALLKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
METALLKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Represented by:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Germany
D-02
Poland
C-10
METRONIC AKP
Poland
F-46
MG srl
MG srl
Represented by:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Italy
A-02
MicroStep spol. s r.o.
Slovakia
I-32
MIKOMAX Sp. z o.o.
Poland
Miller Pressen GmbH
Represented by:
Techfast Sp. z o.o.
Germany
I-22
MIPROMET Sp. z o.o.
Poland
A-04
MITSUBISHI
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japan
C-05, ZC-1
Mitsubishi Materials
Poland
C-23
MITUTOYO POLSKA Sp. z o.o.
Poland
F-39
Mizera Automation sp. z o.o.
Poland
B-03
MK MORSE
MK MORSE
Represented by:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
United States
C-20
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Germany
C-31
MKR Metzger GmbH
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Germany
C-31
MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY Wydawca: Raven Media Sp. z o.o.
Poland
E-23
MOGIELNICKI i Spółka Spółka Jawna
Poland
G-44
MONITOR ERP SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.
Poland
G-05
Motoyuki Global Saw
Motoyuki Global Saw
Represented by:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Japan
C-20
MP FILTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
G-52
MP FILTRI
Italy
F-07
MTI AERO TOOLING Sp. z o.o.
Poland
G-17
MUXHEL INDUSTRIAL SOLUTIONS Patryk Muchel
Poland
G-07
NABU
NABU
Represented by:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Germany
G-60
Nakamura-Tome
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japan
C-05, ZC-1
Nanjing Aurora Laser Technology Co. Ltd.
China
I-16
Narex
Narex
Represented by:
MARWIK Marcin Wikarek
Czechia
I-04
NARRAN s.r.o.
NARRAN s.r.o.
Represented by:
Laser Systems Integrators
Czechia
I-66
NBK
NBK
Represented by:
Bengtssons Maskin AB
Japan
I-122
NESDESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
F-05
Neuhäuser-Polska sp.z o.o.
Poland
A-37
Nexa3D
Nexa3D
Represented by:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
United States
F-62
Nicemach Co., Ltd
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
South Korea
E-04
Nikon SLM Solutions
Nikon SLM Solutions
Represented by:
COLMEX Sp. z o.o.
Germany
F-52
Nine9
Nine9
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Taiwan
A-35
Poland
E-09
Poland
I-29
NORRES POLSKA SP. Z O.O.
Poland
G-37
NORSTEEL Sp. z o.o.
Poland
I-94
NOVITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poland
I-02
NOVUS AIR GMBH
Germany
G-34
Lithuania
NUKON
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turkey
E-04
NUKON LAZER MAKINA METAL San. Ve Tic. A.S.
Turkey
B-21
Nuova C.U.M.E.T.
Nuova C.U.M.E.T.
Represented by:
MARWIK Marcin Wikarek
Italy
I-04
NYCZ INTERTRADE Sp. z o.o.
Poland
G-20
OBERON ROBERT DYRDA
Poland
E-21
OBERON Sp. z o.o.
Poland
F-17
ODLEWNIA RAFAMET Sp. z o.o.
Poland
F-72
Poland
G-21
Czechia
B-08
Poland
I-34
OMER Teknik İs Güvenligi - Hırdavat - Bilisim San.  Tic. Ltd. Sti.
Turkey
C-48
OMNIMAK MACHINERY Sp. z o.o.
Poland
A-21
OMP
OMP
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Italy
A-29
OPS Ingersol
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Germany
C-05, ZC-1
OPTIMUM Maschinen Germany GmbH
OPTIMUM Maschinen Germany GmbH
Represented by:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Germany
D-02
Poland
Poland
F-70
Switzerland
I-70
ORBITALUM TOOLS GmbH
Germany
B-17
Orion Sp. z o.o.
Poland
I-87
Germany
E-40
Poland
I-98
P.C. Systems Sp. z o.o.
Poland
G-65
P.H.M. POLCOMM DARIUSZ KOZAK
Poland
C-15
P.P.H. Wobit E.J. Ober s.c.
Poland
F-04
PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI "PAFANA" SPÓŁKA AKCYJNA
Poland
D-22
Poland
I-126
Pannon Lézer Műhely Kft.
Hungary
I-41
Italy
E-09
Germany
E-19
Paul Dümmel Werkzeugfabrik GmbH
Represented by:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Germany
A-51
Paul Dümmel Werkzeugfabrik GmbH
Germany
A-51
Poland
D-26
Czechia
B-10
PENTA LASER
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
China
E-04
PETER LEHMANN AG
Represented by:
ARCO Andrzej Rudenko
Switzerland
C-30
Poland
I-82
PHU  Faktor Piotr Pachczyński
Poland
F-37
Poland
G-62
PIAB POLSKA Sp. z o.o.
Poland
F-29
PIK Instruments Sp. z o.o.
Poland
F-14
PILANA Karbid s.r.o.
Czechia
A-36
PLASMA PARTS Radosław DZIOBA
Poland
B-25
PLASMA POINT POLSKA Marcin NIEMIEC
Poland
A-24
PLASMET
Poland
E-34
Poland
I-99
PM Serwis Maniewski Paweł
Poland
I-17
Pokolm Frästechnik GmbH & Co. KG
Represented by:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Germany
A-51
Poland
E-07
PolishStyl Agata Szkutnik
Poland
G-27
Politechnika Lubelska
Poland
F-79A
Poland
F-95
POLSKA GRUPA CNC
Poland
C-35
POLTECH ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. k.
Poland
G-50
POLTEKNIK LTD Sp. z o.o.
Poland
E-16
POLWELT Sp. z o.o.
Poland
B-12
Polysoude S.A.S.
France
D-25
Pozycjonery spawalnicze KOVACO
Poland
F-49
PRAMARK s.r.o.
Czechia
G-42
China
B-10
PREMIUM SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
Poland
C-04
PREPARATYKA MATEUSZ WOJTECKI
Poland
F-21
Poland
G-04
Promau Davi
Promau Davi
Represented by:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Italy
A-29
PROPLASTICA Sp. z o.o.
Poland
E-33
PROTON FILTERS Sp. z o.o.
Poland
I-89
ProZerspanung GmbH
ProZerspanung GmbH
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Germany
A-35
Prusa Research by Josef Prusa
Czechia
F-27
Poland
G-63
Poland
G-70
PSF FILTRACJA Sp. z o.o.
Poland
F-89
PTF Maschinenhandelsgesellschaft mbH
Germany
E-27
Poland
G-31
Netherlands
E-09
Belgium
A-17
Poland
G-22
QUANTUM QGUAR Sp. z o.o.
Poland
I-90
R3D MOTION PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Poland
F-50
Poland
I-36
Poland
I-36
REGNATOR Sp. z o.o.
Poland
I-96
REHA MAKINA San. Ve Tic. Ltd. Sti
Turkey
A-46
REM-TECH  Remigiusz Mądrowski Sp.J.
Poland
A-65
Remmert GmbH
Germany
A-58
RENISHAW Sp. z o.o.
Poland
F-40
RICHO POLSKA PIOTR PAWLICKI
Poland
A-18
RICO - Tomás Castro Silva, Lda.
RICO - Tomás Castro Silva, Lda.
Represented by:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Portugal
A-02
Rigibore
Rigibore
Represented by:
MARWIK Marcin Wikarek
United Kingdom
I-04
Rigibore Ltd.
United Kingdom
I-04
ROBOTPOL ROBOTYZACJA PRZEMYSŁU
Poland
I-68
ROLLICO ROLLING COMPONENTS  Sp. z o.o. S.K.
Poland
A-56
ROSA3D FILAMENTS
Poland
F-75
Rösler Oberflächentechnik GmbH
Germany
G-45
Rotabroach
Rotabroach
Represented by:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
United Kingdom
C-20
RoTec Polska
Poland
A-42
RSA CUTTING TECHNOLOGIES GMBH
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Germany
B-12
RWT s.r.o.
Poland
A-59
Poland
B-08
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Poland
A-28
Netherlands
E-09
SAFECHEM Europe GmbH
Germany
A-42
Turkey
D-26
Italy
E-09
South Korea
I-87
San GIACOMO Presse
Italy
E-18
Poland
SAP-WELD Sp. z o.o.
Poland
B-23
SAPRE COSTRUZIONI S.R.L.
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Italy
E-04
SARIV - Technika Łączenia
Poland
A-10
Sartorius
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Germany
C-05, ZC-1
SAT (Surface Aluminium Technologies) S.R.L
SAT (Surface Aluminium Technologies) S.R.L
Represented by:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Italy
G-60
Turkey
B-10
South Korea
I-87
SCHENCK RoTec GmbH
Germany
A-42
Poland
B-08
Germany
F-17
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
Poland
C-26
Schussler
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Germany
C-05, ZC-1
Schwartmanns Maschinenbau GmbH
Represented by:
IMPONAR Sp. z o.o.
Germany
C-31
SCHWARZE-ROBITEC
Represented by:
POLWELT Sp. z o.o.
Germany
B-12
SCHWEISSKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
SCHWEISSKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Represented by:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Germany
D-02
SciTeeX Sp. z o.o.
Poland
G-53
SECO TOOLS POLAND Sp. z o.o.
Poland
F-09
SEEN DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Poland
A-25
SEMILL Sp. z o.o.
Poland
I-05
SENFENG
SENFENG
Represented by:
MASZYNY-POLSKIE.PL
China
B-20
SERON Sp. z o.o.
Poland
E-05
Italy
B-10
SHANDONG OREE LASER TECHNOLOGY CO., LTD.
China
B-30
Shanghai MTGS Technology Co., Ltd
China
I-11
China
I-52
Shenzhen KSTAR Science & Technology Co. Ltd.
China
I-78
Shenzhen Mingda Technology Co. Ltd.
China
F-81
SHIM-POL A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka A. Reszka Sp. Jawna.
Poland
F-15
SHUZ TUNG MACHINERY INDUSTRIAL CO.,LTD Taichung Branch
Represented by:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Taiwan
E-04
Poland
F-83
Poland
I-102
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW PIAP
Poland
I-111
SIJA Sp. z o.o.
Poland
I-81A
SIMAT S.r.l.
Italy
E-18
SIMTEK AG
SIMTEK AG
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Germany
A-35
Sinterit
Sinterit
Represented by:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Poland
F-62
Sisma
Represented by:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Italy
C-05, ZC-1
Sloky
Sloky
Represented by:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Taiwan
A-35
Służby Utrzymania Ruchu oraz Menedżer Produkcji
Poland
E-01
SMART LASER Sp. z o. o.