30 grudnia 2023
Przed Świętami Bożego Narodzenia pracownicy Targów Kielce zaangażowali się w akcję charytatywną dla podopiecznych kieleckiej placówki opiekuńczo-wychowawczej „Kamyk”. Spędzili z dziećmi dzień pełen zabawy i spełnili niejedno marzenie.
18 grudnia 2023
W Weekend Cudów, 16-17 grudnia, 24 paczki przygotowane przez targową ekipę zostały dostarczone do rodziny, którą zdecydowaliśmy się wesprzeć w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Wywołały zaskoczenie i ogromne szczęście.
29 listopada 2023
Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pomagali, więc udział w akcji Szlachetna Paczka dla pracowników Targów Kielce jest naturalnym odruchem serc. Na nadchodzące święta przygotowujemy wsparcie dla pani Klaudii i jej córeczki Laury.
19 września 2023
Szeroka oferta wyrobów artystycznych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz regionalnych produktów spożywczych – to wszystko będzie można zaprezentować podczas Kiermaszu Świątecznego organizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce w ramach jubileuszowej edycji Festiwalu „Przy Kominku”.
06 września 2023
Koncert Galowy z udziałem artystów z całej Polski, Kiermasz Świąteczny z unikalną ofertą ozdób świątecznych i pysznych produktów regionalnych, Giełda Winyli i Płyt CD z egzemplarzami kolekcjonerskimi oraz plebiscyt muzyczny. To wszystko czekało na Gości Festiwalu „Przy Kominku” już 26 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
20 lipca 2023
Młodzież z ukraińskiej Nowej Kachowki gościła w lipcu w województwie świętokrzyskim w ramach obozu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Aktywność Współpraca Rozwój. Podczas wizyty w regionie poznali rówieśników z Polski, a wspólnie wzięli udział w licznych zajęciach i odwiedzili atrakcyjne miejsca. Kolonie zostały dofinansowane przez Targi Kielce.
05 lipca 2023
Już w czwartek, 6 lipca w Kielcach, rozpocznie się jubileuszowa 50. edycja Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Przez 11 dni Kielce staną się światową stolicą harcerstwa. Targi Kielce wspierają młodzieżową działalność kulturalną, dlatego zostały jednym z partnerów wydarzenia.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.