099A5317.jpg
Pracownicy Targów Kielce z serdecznością łamali się opłatkiem.

Wigilia w Targach Kielce z sympatycznymi akcentami i upominkami [ZDJĘCIA]

16 grudnia 2022
Pracownicy Targów Kielce w piątek, 16 grudnia połamali się opłatkiem i przekazali sobie nawzajem moc serdeczności. Wiceprezes Zarządu Bożena Staniak przygotowała dla wszystkich unikalne upominki ze świątecznym pozdrowieniem. Życzenia osiągania celów i  pozostania „w gronie mistrzów” złożył Bogdan Wenta, Prezydent Miasta Kielce, które jest właścicielem firmy.

Uroczystość wigilijna w Targach Kielce zgromadziła pracowników przy wspólnym posiłku. Była okazją do spędzenia czasu w świątecznej atmosferze i powspominania mijającego roku. Wiceprezes Zarządu Targów Kielce Bożena Staniak zaznaczyła, że 2022 był pełen wielu niewiadomych ze względu na czas popandemiczny i wojnę na Wschodzie.

 

– Okazało się, że nasze obawy były bezpodstawne, udało nam się zorganizować zaplanowane, cykliczne imprezy targowe z bardzo dobrym  skutkiem. Dwie imprezy,  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego oraz targi odnawialnych źródeł energii Enex, okazały się rekordowe. Zrealizowaliśmy też cztery nowe wydarzenia, były to Dach – Forum, Targi Bokserskie,  kontraktacje dla branży kosmetycznej Slavic B2Beauty oraz targi policyjne Polsecure – podsumowywała Wiceprezes Zarządu Targów Kielce Bożena Staniak. -  W grudniu zrealizowaliśmy bardzo duże wydarzenie na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, był to szczyt Rady Ministerialnej Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Opinie w resorcie o naszej pracy są bardzo dobre. Ten nowy rodzaj działalności, czyli realizację wydarzeń poza naszym ośrodkiem, chcemy kontynuować – mówiła.

 

Wiceprezes Staniak życzyła wszystkim zebranym zdrowych,  radosnych świąt Bożego Narodzenia. – Dziękuję Państwu za cały rok pracy, zaangażowanie, elastyczność, skuteczność w realizacji działań.  Przygotowaliśmy dla Państwa upominki i na choinkę, i pod choinkę. Są to ozdoby i słodkości wykonane przez niepełnosprawnych z Zakładu Aktywności Zawodowej Pietraszki. Mam nadzieję, że Państwa ucieszą – podkreśliła.

 

Bogdan Wenta, Prezydent Miasta Kielce zaznaczył, że Targi Kielce to zespół efektywnie pracujących osób. – Jesteście mistrzami w tym, co robicie. Pani Prezes przedstawiła perspektywy organizacji imprez poza Targami,  a mając na uwadze powodzenie w realizacji szczytu OBWE, życzę, by tych wydarzeń było coraz więcej. Siła jest w zespole Targów Kielce. Życzę wszystkim zdrowych, wesołych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia – przekazał prezydent Kielc.

 

Ze świątecznym pozdrowieniem przybyli także Wiceprezydent Miasta Kielce Bożena Szczypiór oraz Sławomir Stachura, Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta Kielce. Życzenia złożyli także Przewodniczący Rady Nadzorczej Targów Kielce Włodzimierz Stępień – w imieniu wiceprzewodniczącej  Marii Fidzińskiej-Dziurzyńskiej  oraz sekretarza Tomasza Kokowskiego.

 

Dyrektor Wydziału Public Relations Agnieszka Wicha - Dauksza przypomniała wydarzenia z ostatnich tygodni, które wprowadziły świąteczną atmosferę w firmie, a były to odpalenie choinki na kieleckim Rynku (Targi Kielce są mecenasem świątecznego drzewka) oraz udział w akcji Szlachetna Paczka i przygotowanie podarunków dla potrzebującego mężczyzny. Jednym z przedsięwzięć wewnętrznych firmy, które wprowadziło radość i wywołało pozytywną energię, była akcja zachęcania do dekorowania pokoi w świąteczne ozdoby. Autorzy najciekawszych aranżacji otrzymali dyplomy, z czego się bardzo ucieszyli.     

Na świąteczny czas został przygotowany także film, który przywołuje wigilie, jakie miały miejsce w Targach Kielce w poprzednich latach.  Zobaczcie.  

 

Biskup pomocniczy diecezji kieleckiej Marian Florczyk oraz wieloletni proboszcz parafii w Dyminach ksiądz Tadeusz Szeląg zadbali o duchową stronę wigilii. Zebrani wysłuchali fragmentu Pisma Świętego o narodzinach Jezusa. Dzielenie opłatkiem zdecydowanie upłynęło w sympatycznej, miłej atmosferze. 

 

/MŚ/