HSC7880.JPG
MIFOD już po raz dziewiąty na Targach EKOTECH.

O odpadach jako źródle surowców, energii i nawozów podczas Międzynarodowego Forum Gospodarki Odpadami na EKOTECH

29 listopada 2022
Wszystkie osoby zainteresowane praktycznymi aspektami gospodarki odpadami zapraszamy do udziału w MIFOD - Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami organizowanym przez AK NOVA. Spotkanie odbędzie się pierwszego dnia Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, 8 marca 2023 roku.

Kolejna, 9. już edycja Międzynarodowego Forum Gospodarki Odpadami organizowana podczas Targów EKOTECH odbędzie się pod hasłem „ekologia-ekonomia-energetyka” w gospodarce odpadami. W trakcie spotkania odpady zostaną przedstawione nie tylko jako problem do zagospodarowania, ale również jako źródło surowców, energii i nawozów. Seria wykładów i dyskusji pozwoli na odnalezienie metod optymalizacji  systemów zbiórki, gromadzenia, transportu i zagospodarowania odpadów. Omówione zostaną doświadczenia z Polski i zagranicy. Spotkanie będzie okazją również do wskazania odpowiednich strategii samorządom czy firmom komunalnym, które pozwolą na zoptymalizowanie działań i zwiększenie efektywności związanej z gospodarowaniem odpadami. Wśród prelegentów są: samorządowcy, prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firmy zbierające i przetwarzające odpady oraz naukowcy związani z branżą.

Poprzednia edycja Forum cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Udział w Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesyłać na adres ekotech@targikielce.pl lub kalitka@apriva.pl

Na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH zapraszamy już od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce.

(MS)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.