DAP-wspolpraca.jpg

Targi Kielce wspierają Dziecięcą Akademię Piłkarską DAP. Firma została sponsorem klubu

15 lutego 2024
Kielecki ośrodek wystawienniczy będzie sponsorował działalność Dziecięcej Akademii Piłkarskiej DAP. Firma wesprze klub finansowo, a na wybrane wydarzenia udostępni swoje obiekty. To już kolejna taka współpraca w portfolio Targów.

- Targi Kielce zawsze z chęcią wspierają wartościowe przedsięwzięcia. Dziecięca Akademia Piłkarska prężnie działa, by promować piłkę nożną, ale i zdrowy tryb życia, wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. – Jesteśmy przekonani, że będzie to udana współpraca – uzupełnia.

DAP to klub organizujący zajęcia dla młodych piłkarzy w aż 8 lokalizacjach w całym mieście. W Akademii umiejętności piłkarskie rozwija już ponad 1,5 tysiąca dzieci.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nawiązujemy współpracę z Targami Kielce, marką rozpoznawalną zarówno w kraju, jak i na świecie. Cieszymy się, że pan prezes Andrzej Mochoń nam zaufał. To dla nas bardzo motywujące, że projekty i działania, jakie podejmujemy dla najmłodszych, są zauważane, a wielcy gracze chcą się identyfikować z DAP Kielce. To zasługa całej ekipy naszej Akademii – mówi Adrian Leszczyński z DAP. – Dziękujemy za zaufanie i witamy w drużynie – podsumowuje. 

DAP-wspolpraca.jpg [2.55 MB]

/EŁ/