19 września 2023
Szeroka oferta wyrobów artystycznych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz regionalnych produktów spożywczych – to wszystko będzie można zaprezentować podczas Kiermaszu Świątecznego organizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce w ramach jubileuszowej edycji Festiwalu „Przy Kominku”.
06 września 2023
Koncert Galowy z udziałem artystów z całej Polski, Kiermasz Świąteczny z unikalną ofertą ozdób świątecznych i pysznych produktów regionalnych, Giełda Winyli i Płyt CD z egzemplarzami kolekcjonerskimi oraz plebiscyt muzyczny. To wszystko czekało na Gości Festiwalu „Przy Kominku” już 26 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
20 lipca 2023
Młodzież z ukraińskiej Nowej Kachowki gościła w lipcu w województwie świętokrzyskim w ramach obozu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Aktywność Współpraca Rozwój. Podczas wizyty w regionie poznali rówieśników z Polski, a wspólnie wzięli udział w licznych zajęciach i odwiedzili atrakcyjne miejsca. Kolonie zostały dofinansowane przez Targi Kielce.
05 lipca 2023
Już w czwartek, 6 lipca w Kielcach, rozpocznie się jubileuszowa 50. edycja Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Przez 11 dni Kielce staną się światową stolicą harcerstwa. Targi Kielce wspierają młodzieżową działalność kulturalną, dlatego zostały jednym z partnerów wydarzenia.
26 czerwca 2023
Goście z Winnicy w Ukrainie oraz Ramla w Izraelu odwiedzili stolicę województwa świętokrzyskiego. W sobotę, 24 czerwca, zwiedzili Targi Kielce i obejrzeli wystawę aut klasycznych i tuningowanych zorganizowaną w ramach trwającego w weekend Dub IT Tuning Festival.
26 czerwca 2023
Tamara Maj została laureatką nagrody Targów Kielce w ramach konkursu PRZEDWIOŚNIE 46. organizowanego corocznie przez Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach. Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 23 czerwca w Galerii Górnej BWA.
19 czerwca 2023
Rowery, rywalizacja i rewelacyjna atmosfera towarzyszyły uczestnikom pikniku „Cyklofrajda” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Polska 2050. Targi Kielce dołożyły do projektu swoją cegiełkę – przekazując gadżety dla uczestników.
07 grudnia 2022
Moc radości i małych, i dużych Mikołajów przelała się we wtorek, 6 grudnia, spod pomnika Sienkiewicza na kielecki Rynek. Targi Kielce mają swój udział - są mecenasem świątecznej choinki w sercu miasta. Obok "drzewka" rozbłysnął na czerwono ledon - święcący napis #TargiKielce, z którym liczni robili sobie zdjęcia.