27 marca 2024
Przedstawiciele firm z zachodnich dzielnic Kielc zawiązali inicjatywę, w ramach której mają zamiar wspólnie działać na rzecz rozwoju tej części miasta. Pierwsze spotkanie odbyło się we wtorek, 27 marca, w Targach Kielce. Ośrodek był nie tylko gospodarzem, ale też inicjatorem przedsięwzięcia.
15 lutego 2024
Kielecki ośrodek wystawienniczy będzie sponsorował działalność Dziecięcej Akademii Piłkarskiej DAP. Firma wesprze klub finansowo, a na wybrane wydarzenia udostępni swoje obiekty. To już kolejna taka współpraca w portfolio Targów.
19 września 2023
Szeroka oferta wyrobów artystycznych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz regionalnych produktów spożywczych – to wszystko będzie można zaprezentować podczas Kiermaszu Świątecznego organizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce w ramach jubileuszowej edycji Festiwalu „Przy Kominku”.
06 września 2023
Koncert Galowy z udziałem artystów z całej Polski, Kiermasz Świąteczny z unikalną ofertą ozdób świątecznych i pysznych produktów regionalnych, Giełda Winyli i Płyt CD z egzemplarzami kolekcjonerskimi oraz plebiscyt muzyczny. To wszystko czekało na Gości Festiwalu „Przy Kominku” już 26 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
20 lipca 2023
Młodzież z ukraińskiej Nowej Kachowki gościła w lipcu w województwie świętokrzyskim w ramach obozu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Aktywność Współpraca Rozwój. Podczas wizyty w regionie poznali rówieśników z Polski, a wspólnie wzięli udział w licznych zajęciach i odwiedzili atrakcyjne miejsca. Kolonie zostały dofinansowane przez Targi Kielce.
05 lipca 2023
Już w czwartek, 6 lipca w Kielcach, rozpocznie się jubileuszowa 50. edycja Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Przez 11 dni Kielce staną się światową stolicą harcerstwa. Targi Kielce wspierają młodzieżową działalność kulturalną, dlatego zostały jednym z partnerów wydarzenia.
26 czerwca 2023
Goście z Winnicy w Ukrainie oraz Ramla w Izraelu odwiedzili stolicę województwa świętokrzyskiego. W sobotę, 24 czerwca, zwiedzili Targi Kielce i obejrzeli wystawę aut klasycznych i tuningowanych zorganizowaną w ramach trwającego w weekend Dub IT Tuning Festival.
26 czerwca 2023
Tamara Maj została laureatką nagrody Targów Kielce w ramach konkursu PRZEDWIOŚNIE 46. organizowanego corocznie przez Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach. Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 23 czerwca w Galerii Górnej BWA.