IX-Przy-Kominku-Foyer-4.JPG
Zostań Wystawcą Festiwalu "Przy Kominku"!

Zostań Wystawcą Kiermaszu Świątecznego podczas Festiwalu Przy Kominku

19 września 2023
Szeroka oferta wyrobów artystycznych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz regionalnych produktów spożywczych – to wszystko będzie można zaprezentować podczas Kiermaszu Świątecznego organizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce w ramach jubileuszowej edycji Festiwalu „Przy Kominku”.

X edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” odbędzie się 25-26 listopada. Pierwszego dnia zaplanowano koncert integracyjny, a przegląd konkursowy zespołów połączony zostanie z głównym koncertem festiwalowym i konkursem o nagrodę publiczności. Podczas drugiego dnia Festiwalu "Przy Kominku" zaplanowano także dodatkowe atrakcje: Giełda Winyli i Płyt CD, Kiermasz Świąteczny, Kawiarenka Festiwalowa i plebiscyt pn. „Co gram. Gdzie mieszkam” z udziałem festiwalowych zespołów.

Zachęcamy Wystawców do zgłaszania udziału w Kiermaszu Świątecznym i zaprezentowania swojej oferty w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Podczas Festiwalu „Przy Kominku” będzie można zaprezentować nie tylko wyroby artystyczne i przedmioty użytkowe, ale również asortyment o charakterze świątecznym oraz naturalne, regionalne produkty spożywcze.

Skontaktuj się z nami i zgłoś swój udział w Kiermaszu Świątecznym.

Więcej informacji na profilu Facebookw wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie www.przykominku.art.pl

 

Polecane aktualności
18 listopada 2023
Muzyczny i świąteczny nastrój zagościł w sobotę, 18 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce za sprawą Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku”. Oprócz koncertu kilkunastu zespołów z całej Polski, w trakcie towarzyszącego mu kiermaszu świątecznego wystawcy zachwycali szeroką ofertą regionalnych i naturalnych produktów, wyrobów rękodzielniczych oraz ozdób świątecznych.
10 listopada 2023
Do Przeglądu Konkursowego 11. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” zakwalifikowało się 14 wykonawców z całej Polski. Zaprezentują się oni już 18 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, gdzie zawalczą m.in. o Grand Prix Festiwalu, nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę imienia Grzegorza Pecla.
11 października 2023
Już od 17 do 18 listopada 2023 roku odbędzie się XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”. Soliści i zespoły z całej Polski zaprezentują się na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce. Czekamy na zgłoszenia.
06 września 2023
Koncert Galowy z udziałem artystów z całej Polski, Kiermasz Świąteczny z unikalną ofertą ozdób świątecznych i pysznych produktów regionalnych, Giełda Winyli i Płyt CD z egzemplarzami kolekcjonerskimi oraz plebiscyt muzyczny. To wszystko czekało na Gości Festiwalu „Przy Kominku” już 26 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.