IX-Przy-Kominku-Foyer-4.JPG
Zostań Wystawcą Festiwalu "Przy Kominku"!

Zostań Wystawcą Kiermaszu Świątecznego podczas Festiwalu Przy Kominku

03 listopada 2022
Szeroka oferta wyrobów artystycznych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz regionalnych produktów spożywczych – to wszystko będzie można zaprezentować podczas Kiermaszu Świątecznego organizowanego w Centrum Kongresowym Targów Kielce w ramach jubileuszowej edycji Festiwalu „Przy Kominku”.

X edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” odbędzie się 25-26 listopada. Pierwszego dnia zaplanowano koncert integracyjny, a przegląd konkursowy zespołów połączony zostanie z głównym koncertem festiwalowym i konkursem o nagrodę publiczności. Podczas drugiego dnia Festiwalu "Przy Kominku" zaplanowano także dodatkowe atrakcje: Giełda Winyli i Płyt CD, Kiermasz Świąteczny, Kawiarenka Festiwalowa i plebiscyt pn. „Co gram. Gdzie mieszkam” z udziałem festiwalowych zespołów.

Zachęcamy Wystawców do zgłaszania udziału w Kiermaszu Świątecznym i zaprezentowania swojej oferty w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Podczas Festiwalu „Przy Kominku” będzie można zaprezentować nie tylko wyroby artystyczne i przedmioty użytkowe, ale również asortyment o charakterze świątecznym oraz naturalne, regionalne produkty spożywcze.

Skontaktuj się z nami i zgłoś swój udział w Kiermaszu Świątecznym.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie www.przykominku.art.pl

 

Polecane aktualności
26 listopada 2022
Koncert Galowy z udziałem artystów z całej Polski, Kiermasz Świąteczny z unikalną ofertą ozdób świątecznych i pysznych produktów regionalnych, Giełda Winyli i Płyt CD z egzemplarzami kolekcjonerskimi oraz plebiscyt muzyczny. To wszystko czekało na Gości Festiwalu „Przy Kominku” już 26 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
17 listopada 2022
Naturalne soki pełne witamin, pyszne regionalne potrawy, unikalne rękodzieła i obrazy z motywem ludowym, własnoręcznie wykonana biżuteria oraz ozdoby świąteczne, a przede wszystkim ogromna dawka wspaniałej muzyki już 26 listopada podczas Festiwalu „Przy Kominku”. Z okazji jubileuszowej odsłony wydarzenia w Centrum Kongresowym Targów Kielce nie zabraknie także niespodzianek dla Gości.
14 listopada 2022
W trakcie Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” w Przeglądzie Konkursowym zmagać się będzie aż 15 zespołów z całej Polski. Nie zabraknie także występów Gwiazd podczas Koncertu Galowego i wydarzeń towarzyszących. Bilety na wydarzenie już dostępne!
10 listopada 2022
Już od 25 do 26 listopada 2022 roku odbędzie się X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”. W Przeglądzie Konkursowym weźmie udział 15 zespołów z całej Polski.