WYSTAWA PSÓW (25-26.11.2023)

XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych WYSTAWA PSÓW

Do wydarzenia pozostało...

Wystawy psów rasowych w Targach Kielce

wystawa-psow-2022-galeria-02.jpg [137.89 KB]

Wielka gratka dla miłośników czworonogów. Psie piękności, widowiskowe pokazy a do tego widowiskowe bogata oferta Targów ZOO Salon – to wszystko będzie czekało na gości Międzynarodowych Wystaw Psów Rasowych w Targach Kielce w 2023 roku.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2023 roku. Czworonogi będą rywalizować w organizowanych przez kielecki oddział Związku Kynologicznego w Polsce Międzynarodowych Wystawach w randze CACIB (Certificat d'Aptitude au Championnat International de Beauté, czyli Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności).

Bardzo widowiskową atrakcją będzie tradycyjnie „Sabat Łysa Góra Show”, do którego właściciele przebiorą się wspólnie ze swoimi pupilami. Wielu uczestników kreacje pokazowe przygotowuje już kilka miesięcy przed wystawą.

Ciekawie zapowiadają się również pokazy, w akcji będzie można zobaczyć między innymi psy policyjne szkolone przez funkcjonariuszy.

Podczas wystawy odbędzie się również zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt w ramach prowadzonej przez Targi Kielce „Podaj pomocną łapkę”.

Poprzednią edycję psiego wydarzenia w Targach Kielce odwiedziło 7,5 tysiące psich piękności oraz ponad 5 tysięcy zwiedzających.