Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

Wystawa Gołębi Rasowych ()

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza

 Zwiększ zasięg! ❱❱

wystawa gołębi rasowych 2020 - galeria 13.jpg [402.84 KB]

Najpiękniejsze gołębie znów w Targach Kielce

Miłośnicy pięknych i rzadkich okazów tradycyjnie spotkają się podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Targach Kielce.

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawi się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Zeszłoroczną wystawę, która od 25 do 26 stycznia odbyła się w Targach Kielce, odwiedziło blisko 6000 zwiedzających. Obejrzeli oni prawie 4000 najpiękniejszych gołębi, a także ponad 600 okazów drobiu ozdobnego oraz 70 królików. Obok ciekawych okazów gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików na uwagę podczas poprzedniej edycji zasługiwały pokazy lotów tureckich ptaków.

W halach Targów Kielce pośród wielu wspaniałych gołębi można było znaleźć tak ciekawe rasy jak maściuch polski czy kapucyn staroholenderski. Miłośnicy tych pięknych ptaków z pewnością są na bieżąco z ciekawostkami, których nie brakuje w świecie gołębi rasowych, wiedzą więc na pewno że podczas kieleckiej wystawy czeka na nich wiele niespodzianek. Organizatorzy szykują też  coś specjalnie dla najmłodszych, którzy może jeszcze nie są miłośnikami gołębi ale po tym wydarzeniu może nimi zostaną. Wydarzenie organizowane w Targach Kielce to także okazja  dla hodowców do zaopatrzenia się w najlepszej jakości akcesoria dla gołębi, odżywki dla gołębi oraz karmy dla tych ptaków.

Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza 2021 zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie edycje wydarzenia organizowane w Targach Kielce.