Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
TK pogotowie IT
TK pogotowie IT

Twój sprzęt komputerowy uległ awarii, a Ty nie wiesz, jak go naprawić?  Serwis komputerowy TK oferuje wszystkim klientom swoje profesjonalne usługi. Nasz zespół  IT odpowiada za sprawne działania ponad 300 komputerów na terenie targów, sprawuje tez pieczę nad infrastrukturą sieciową i stanowi pierwszą linię wsparcia dla wystawców i zwiedzających w trakcie odbywania się wszystkich imprez targowych organizowanych w kieleckim ośrodku.

TK hydraulicy
TK hydraulicy

Na co dzień dbają o to, by wystawca miał na swoim stoisku podłączoną wodę, działającą zmywarkę i dostęp do sprężonego powietrza, jeżeli tego potrzebuje. Teraz zajmą się usterkami w Państwa domach. Cieknący kran, problem z wymianą uszczelki, a może niedziałająca kanalizacja? Żaden problem – hydraulicy TK naprawią, wymienią i zamontują.

TK elektrycy
TK elektrycy

Podczas niektórych wydarzeń w Targach Kielce pracuje w jednym momencie kilkaset maszyn:  obrabiarki, giętarki, całe linie zrobotyzowane – tylko wykwalifikowani elektrycy z uprawnieniami mogą zapanować nad wszystkimi podłączeniami, przepięciami i całym poborem prądu.

TK ogród
TK ogród

Jeżeli kiedykolwiek odwiedzili Państwo Targi Kielce z pewnością zwrócili Państwo uwagę na wypielęgnowane trawniki, bujne krzewy i soczystą zieleń wokół. Tereny otaczające targowe hale wyglądają pięknie dzięki naszej ekipie.