Zakład Elektroniczny SiMS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa

Opis
Zakład Elektroniczny SiMS Sp. z o.o.
Sp. komandytowa
ul. Pod Skarpą 51A
85-796 Bydgoszcz
tel.: +48 52 347 66 00
fax: +48 52 347 66 06
e-mail: sekretariat@sims.pl
strona www: www.sims.pl

SiMS to prężna i dynamicznie rozwijająca się firma elektroniczna z blisko trzydziestoletnimi tradycjami. Głównym celem naszej działalności jest w pełni profesjonalna i wszechstronna obsługa klientów w zakresie konstrukcji i dostarczania nowoczesnych urządzeń.

Realizujemy projekty w sposób kompleksowy, od wczesnej fazy projektu do jego pełnej realizacji, dzięki współpracy dwóch systematycznie rozbudowywanych działów firmy (konstrukcyjnego oraz produkcyjnego). Jest to również możliwe dzięki nowoczesnym automatom do montażu SMT. W 2021 r. SiMS zakupił najnowszy model tego typu.

Obecnie Zakład Elektroniczny SiMS zajmuje się głównie produkcją systemów dynamicznej informacji pasażerskiej, systemów monitoringu wizyjnego oraz posiadamy system raportowania. Nasze urządzenia charakteryzuje wysoka niezawodność i innowacyjność stosowanych w nich rozwiązań technicznych. Nasz system możecie Państwo zobaczyć m.in. we Wrocławiu, Gdyni, Krakowie i również w Warszawie. Docenia nas również Europa.

Wykorzystując nowoczesne technologie, tworzymy wysokospecjalistyczne rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb Naszych klientów.
Branża
Części i wyposażenie autobusów
Pokaż podobne firmy