Ridango AS

Opis
Ridango to globalna Grupa technologii mobilnej, skupiająca się na sbezdotykowej przedaży biletów przez aplikację, płatnościach EMV i systemach informacyjnych w czasie rzeczywistym.

Ridango z powodzeniem realizuje wiele projektów i jest jednym z najbardziej zaufanych na świecie dostawców biletów bezdotykowych zakupionych przez aplikację (ABT) oraz bezdotykowych patności za pomocą kart bankowych (cEMV) dla transportu publicznego na całym świecie.

Ridango jako pierwsza firma w Skandynawii wprowadziła płatności zbliżeniowe kartami bankowymi do transportu publicznego (Skåne, Szwecja).

Portfolio produktów obejmuje wiodący system zarządzania transportem (w tym AVL, RTPI i CAD) oraz światowej klasy rozwiązanie dot. przewidywania ETA (parametr stosowany w Singapurze, Hongkongu).

Najlepsze w swojej klasie systemy Ridango są używane przez ponad 110 organów transportu publicznego, a grupa obsługuje systemy w ponad 26 krajach na całym świecie na wszystkich 5 kontynentach. Jego nowoczesna, skalowalna technologia jest przeznaczona do obsługi systemów transportowych o dowolnej wielkości, dużych lub małych.

Jako firma wierzymy, że skuteczne, przyszłościowe zarządzanie biletami i danymi to kluczowy składnik, możliwy do osiągnięcia w ramach inteligentniejszej mobilności – która zawsze była głównym celem rozwoju technologii Ridango.

Ridango posiada zintegrowany system zarządzania certyfikowany ISO 9001, ISO 14001 i ISO 27001 (przez Bureau Veritas)
image44.jpeg
Branża
Systemy biletowe
Systemy informatyczne w transporcie
Pokaż podobne firmy