Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych

Opis
Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych już od 30 lat zrzesza przedsiębiorców, którzy zajmują się szeroko pojętym transportem pasażerskim. Wśród naszych członków są firmy transportowe zajmujące się okazjonalnym transportem osób jak i regularnymi przewozami pasażerskimi. W naszych szeregach są i producenci autokarów, którzy popierają nasze działania.
Swoim zasięgiem obejmujemy cały kraj. Nasi członkowie poprzez wybrany Zarząd biorą czynny udział w pracach organów doradczych Ministerstwa Infarstruktury, Inspekcji Transportu Drogowego oraz komisji sejmowych. Udział w pracach legislacyjnych wciąż kształtującego się prawa przewozowego oraz podatkowego daje nam możliwość jego kształtowania i wpływania na korzystne rozwiązania dla naszej branży.
Pracownicy Biura na bieżąco informują członków zrzeszonych w PSPA o aktualnych przepisach, komunikatach interesujących ich urzędów, jak również o wprowadzanych zmianach w ruchu drogowym w Europie oraz opłatach. Pracownicy Biura służą pomocą Firmom członkowskim, wyjaśniają pojawiające się problemy i udzielają odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Zapraszamy w nasze szeregi. Jeśli będą Państwo mieli jakieś pytania prosimy o kontakt z Polskim Stowarzyszeniem Przewoźników Autokarowych.
Branża
Autobusy turystyczne
Pokaż podobne firmy