MK SEATS GmbH

Opis
MK SEATS świadczy usługi sprzedaży, naprawy i serwisu szerokiej gamy foteli do pojazdów specjalistycznych, w tym autobusów.
Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy siedzeń m.in. siedzenia pasażerskie ogólnego przeznaczenia, siedzenia komunikacji kolejowej, tramwajowej i miejskiej, siedzenia do samochodów, w tym ciężarowych, siedzenia specjalistycznego przeznaczenia, a także siedzenia do maszyn budowlanych, dla statków marynarki wojennej oraz statków pasażerskich.
MK SEATS stawia sobie na pierwszym miejscu indywidualne podejście do każdego Klienta. Jest firmą, która wie i rozumie, że ich Klienci to osoby najlepiej znające specyfikę swojego miejsca pracy.

MK SEATS to zespół zgranych ze sobą i znających się na swoim fachu Profesjonalistów, którzy potrafią sprostać najbardziej zaawansowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym.
Doświadczenie, innowacyjność, profesjonalizm i elastyczność pracowników naszej firmy gwarantuje wsparcie na każdym etapie współpracy – od projektowania nowych rozwiązań, poprzez optymalizację zamówienia i wsparcie serwisowe.

Oferowane produkty spełniają najwyższe kryteria ergonomii i sprawdzają się w najbardziej wymagających warunkach pracy.

W portfolio oprócz szerokiej gamy siedzeń znajdują się kolumny statyczne, podstawy amortyzujące, mechanizmy obrotowe, regulowane podłokietniki z możliwością adaptacji joysticków, szyny przesuwu oraz wiele innych produktów. Prowadzimy profesjonalny serwis oraz sprzedaż części zamiennych do foteli takich marek jak ISRI, GRAMMER, RECARO, FISA, BREMSHEY.

Wielkim atutem jest posiadanie własnej i niezależnej szwalni, która wykonuje tapicerkę spełniającą wszelkie normy.

W czasie pandemii Covid 19 stawiamy na bezpieczeństwo i higienę pracy. Zwróciliśmy uwagę na ryzyko przenoszenia się wirusa i stworzyliśmy pokrowce ochronne szyte na miarę z materiału, który pokryty jest specjalną powłoką PB (przeciw-brudową). Dzięki naszemu rozwiązaniu chronimy nie tylko kierowcę, ale również tapicerkę fotela przed wnikaniem zanieczyszczeń, płynów i bakterii w głąb fotela. Pokrowce produkowane przez naszą firmę są wielokrotnego użytku, jak również przeznaczone do czyszczenia. Kierowca może w łatwy sposób założyć / zdjąć pokrowiec w celu utrzymania jego higieny.

Zapraszamy do zapoznania się
z ofertą na: WWW.MK-SEATS.COM

MK SEATS sp. z o.o.
Dolnik 33
77-430 Krajenka
0048 781 478 050

MK SEATS GmbH
Brunnenstrasse 29B
59494 Soest
0049 15773437222
Branża
Części i wyposażenie autobusów
Pokaż podobne firmy