iris-GmbH infrared & intelligent sensors

Opis
iris - inteligentne wykrywanie

Berlińska firma iris-GmbH od 1991 roku opracowuje i produkuje niezawodne technologie automatycznego liczenia pasażerów na rynek światowy.

Czujniki IRMA przekazują liczbę wsiadających i wysiadających pasażerów do komputera pokładowego lub do chmury. Uzyskane dane są wykorzystywane do optymalizacji operacji, dostosowania przepustowości, podziału przychodów lub do zastosowań w czasie rzeczywistym w sieciach transportowych i stanowią istotny element kształtowania transportu publicznego przyszłości.

Czujniki zliczające IRMA działają w oparciu o przetwarzanie obrazu 3D, tzw. technologię Time-of-Flight (TOF). Zapewnia ona niezawodne wykrywanie w każdych warunkach środowiskowych: w zatłoczonych sytuacjach, ekstremalnych warunkach pogodowych i w całkowitej ciemności.

Firma iris-GmbH jest jednym z wiodących producentów systemów liczenia pasażerów i we własnych działach badawczych opracowuje zarówno sprzętowe, jak i programowe komponenty czujników. Firma współpracuje z instytucjami badawczymi w kraju i za granicą, aby zaprojektować rozwiązania oparte na technologii dla rozwijającego się rynku światowego.
Branża
Wsparcie działalności transportu publicznego
Pokaż podobne firmy