E.Schoepf GmbH

Opis
E.Schoepf GmbH
Rathaussterasse 18
95236 Stammbach
Tel. + 49 925680 0
e-mail info@e-schoepf.de
www.e-schoepf.de

Osoba Kontaktowa
Ilona Jacob
Tel. + 49 173 3417621
Ilona.jacob@kneitz.at

E.Schopef GmbH jest sredniej wielkosci przedsiebiorstwo rodzine, istnieje od ponad 160 lat, zajmuje sie produkcja wysokiej jakości tkanin technicznych.
Jako dostawca systemowy produkujemy na cały świat tkaniny na certyfikowane pokrowce i zasłony siedzeń dla najbardziej znanych marek w branży motoryzacyjnej, dla przewoźników autobusowych i kolejowych oraz producentów siedzeń - w tym wysokoelastyczne i termoformowalne tkaniny dla producentów pojazdów budowlanych, przemysłowych.
Tkaniny m.in. do autobusow rozciagaja sie w szerokiej gamie produktow od weluru zakardowego, weluru szaft i tkanin plaskich, o roznych mieszankach przedzy, kolorystyce i wzornictwie. Tkaniny mozna wykorzystac na siedzenia, podlokietniki, boczne sciany i panele sufitowe, zaglowki, polki bagazowe, az po tkaniny zaslonowe w roznych wariantach. Rowniez wykonujemy tkaniny na zyczenie klienta.
Wszystkie materiały Schoepf charakteryzują się trwałą niepalnością, a jednocześnie bardzo dobrą przyczepnością i wysoką odpornością na ścieranie, w razie potrzeby nawet do 400.000 cykli Martindela.
Jeśli klient ma specjalne życzenia, które odbiegają od standardu, np. ochrona przed plamami, chętnie je spełnimy.


Branża
Części i wyposażenie autobusów
Pokaż podobne firmy