BMC OTOMOTIV SAN. TIC. A.S.

Opis
BMC, założona w 1964 roku, jest jednym z największych tureckich producentów pojazdów użytkowych i wojskowych. BMC oferuje specjalne rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego i obronnego z szeroką gamą produktów, wykwalifikowanymi zasobami ludzkimi i wysokimi zdolnościami produkcyjnymi przy najwyższych standardach jakości, z biurami produkcyjnymi i łącznikowymi R&D w Stambule, Ankarze i Sakaryi, a także z główną fabryką w Izmirze Pinarbasi.

Od autobusów po ciężarówki, od opancerzonych pojazdów przeciwminowych po taktyczne pojazdy kołowe, od pojazdów gąsienicowych po bezzałogowe pojazdy naziemne; BMC, która opracowuje i produkuje pojazdy komercyjne i wojskowe w wielu różnych konfiguracjach, oferuje rozwiązania w zakresie badań i rozwoju, produkcji i usług posprzedażnych zatrudniając ponad 3500 pracowników.

BMC kontynuuje podnoszenie standardów dzięki badaniom badawczo-rozwojowym prowadzonym z wykorzystaniem postmodernistycznych zaawansowanych technologii, a także produkcją ponad 300 tysięcy pojazdów i wkładem ekonomicznym ponad 10 miliardów dolarów w turecką gospodarkę.

BMC, z autoryzowanymi specjalistycznymi usługami technicznymi i silną siecią sprzedaży, uważnie śledzi trendy sektorowe i produkuje najbardziej niezawodne, postmodernistyczne, zaawansowane technologicznie i przyjazne dla środowiska pojazdy.

BMC jest na dobrej drodze, aby stać się jedną z największych firm motoryzacyjnych i obronnych na świecie, z ponad półwiecznym pochodzeniem, wielonarodową strukturą i odnowionym podejściem do zarządzania.
5.-PROCITY-12m-CNG.jpg
Pliki do pobrania
Branża
Pojazdy lokalnego transportu zbiorowego
Pokaż podobne firmy
Marki
BMC