BLEES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis
Firma Blees swoją działalność rozpoczęła w 2019 roku, w odpowiedzi na pojawiające się trendy i wyzwania na rynku transportu zbiorowego.
Posiadając silne zaplecze technologiczne, jak również ekspertów z sektora transportu publicznego i automotive, dostarczamy solidny i bezpieczny produkt rozwiązujący realne problemy naszych klientów.
Taka wszechstronność pozwala nam stworzyć produkt, który zarówno odpowiada wymaganiom rynku, jak i oferuje bezpieczny i niezawodny system autonomii.
Współpracujemy z licznymi doświadczonymi partnerami, którzy pomagają nam w produkcji naszego pojazdu, ale także współpracują z uczelniami i ekspertami w dziedzinie transportu publicznego, aby lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.
Autonomiczny minibus to rozwijany przez nas obecnie projekt, którego efekt w postaci pierwszego prototypu pojawi się na początku 2023 r.
Niepowtarzalny charakter naszego pojazdu będzie się przejawiał nie tylko w bezzałogowym systemie autonomii na 4 poziomie SAE, ale również poprzez świeży design oraz konstrukcję najnowszej generacji, zaprojektowaną przez doświadczonych ekspertów.
Dbamy o zrównoważony rozwój miast, szerzymy ideę współdzielonego transportu. Dążymy do pozytywnego wpływu komunikacji na otaczające nas środowisko naturalne.
Branża
Pojazdy lokalnego transportu zbiorowego
Systemy informatyczne w transporcie
Pokaż podobne firmy