AIR PRODUCTS sp. z o.o.

Opis
Air Products jest jednym z największych producentów gazów technicznych w Polsce. Już od ponad 60 lat świadczymy usługi dostaw wodoru do różnych aplikacji, a od ponad 25 lat wspieramy wodór dla mobilności. Jako pierwsi w Polsce przeprowadziliśmy udane testy tankowania autobusu wodorowego w Jaworznie, które trwały 7 tygodni.

W naszej ofercie mamy dwa modele biznesowe:
- mobilna stacja tankowania wodoru - przeznaczona do tankowania niewielkiej floty lub do przeprowadzenia demonstracji pojazdów. Mobilny dystrybutor umożliwia instalację w dowolnej lokalizacji
- stacjonarna stacja tankowania wodoru – w pełni wyposażona stacja paliw, dopasowana do wszystkich typów pojazdów, zarówno osobowych jak i ciężarowych.

Świadczymy kompleksowe usługi - od dostaw wodoru po budowę i konserwację stacji tankowania:
• Zaprojektujemy i wybudujemy stację tankowania wodoru
• Dostarczymy wodór
• Przeszkolimy personel
• Zajmiemy się konserwacją stacji, zapewniając jej niezawodną pracę

Demonstracje mobilnych stacji tankowania wraz z dostawą wodoru Air Products realizuje w całej Europie m.in. we Francji, Niemczech czy Hiszpanii. Zaprojektowaliśmy, wybudowaliśmy i obsługujemy ponad 250 stacji tankowania wodoru na całym świecie np. na lotnisku Heathrow w Londynie w Wielkiej Brytanii, a nasze technologie wykorzystywane są w ponad 1,5 miliona operacji bezpiecznego tankowania wodoru rocznie.

Zapraszamy do współpracy!
AP013684.jpg
Pliki do pobrania
Branża
Paliwa, środki smarne, płyny eksploatacyjne
Pokaż podobne firmy