Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

E-CNC-Art

Forum Narzędziowe Oberon

Służby Utrzymania Ruchu

Staleo

Szef Utrzymania Ruchu

Ważenie, Dozowanie, Pakowanie

Zrobotyzowany

 


 

E-CNC-Art

cnc-art logo e-cnc-art.png [131.33 KB]

Nasze motto brzmi: „Wiedza powinna być dostępna dla każdego i za darmo. Wiedza oznacza rozwój, postęp i jest korzyścią dla całego świata.” Strona https://e-cnc-art.com/ jest przede wszystkim blogiem o programowaniu CNC, wszystkie pojawiające się tam artykuły są rezultatem pracy i doświadczeń autorów z dziedziny CNC, a ostatnio również fascynacją zagadnieniami Przemysłu 4.0. Zwiększamy dostęp do wiedzy w prostym i przystępnym języku zarówno dla studentów, jak i osób pracujących już w zawodzie.

 


 

forum-narzedziowe Dwumiesięcznik „Forum Narzędziowe”

forum-narzedziowe-oberon Obchodzące w tym roku 20-lecie działalności Forum Narzędziowe OBERON  powstało w 2000 r, - początkowo jako kwartalnik, a potem dwumiesięcznik.

Dociera do ponad 2000 działających firm, z czego około 1700 egzemplarzy wysyłanych jest do czytelników, a pozostały nakład dystrybuowany jest bezpłatnie podczas największych wydarzeń i  targów branżowych. Pismo publikuje  wiadomości branżowe, relacje z wydarzeń, porównania obrabiarek, artykuły reklamowe producentów i dystrybutorów. Na stronach internetowych  wydawnictwa  odnaleźć można  elektroniczne wersje nie tylko najnowszego numeru dwumiesięcznika, ale również dostęp do darmowego, całego archiwum.

Sam tytuł „Forum Narzędziowe” nawiązuje do faktu, że publikowane poglądy na temat jednej obrabiarki mogą być punktem wyjścia do rozpoczęcia dyskusji na dany temat wśród producentów.

 


 

służby utrzymania ruchu

Dwumiesięcznik Służby Utrzymania Ruchu

służby utrzymania ruchu Dwumiesięcznik Służby Utrzymania Ruchu dystrybuowany jest w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, które od 14 lat trafiają do osób na co dzień odpowiedzialnych za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym m.in. inżynierów eksploatacji, szefów utrzymania ruchu i osób odpowiedzialnych za zapewnienie ciągłości produkcji.

Na łamach pisma odnaleźć można informacje i praktyczne wskazówki dotyczące nowoczesnych  technologii, których wdrożenie poprawia rentowność i efektywność danego przedsiębiorstwa. Poruszane są  ważne dla branży tematy jak  redukcja awaryjności, bezpieczeństwo w obsłudze maszyn i urządzeń czy utrzymanie ciągłości produkcji. Z pismem współpracuje szereg uznanych  ekspertów branżowych , praktyków UR, jak również organy kontrolne oraz instytuty badawcze, którzy na co dzień w przystępny i profesjonalny sposób pomagają  kadrom zarządzającym w  zakresie podnoszenia efektywności przedsiębiorstw.

Redakcja dwumiesięcznika Służby Utrzymania Ruchu  jest także organizatorem Kongresu PolMaintenance oraz Ogólnopolskiego Szkolenia Służb Utrzymania Ruchu.

 


 

szef-utrzymania-ruchu Dwumiesięcznik Szef Utrzymania Ruchu

szef-utrzymania-ruchu Szef Utrzymania Ruchu to czasopismo, które powstało z myślą o wsparciu w codziennej pracy zarówno menedżerów średniego, jak i wyższego szczebla działów utrzymania ruchu.

Dwumiesięcznik ma charakter ekspercki. Wykorzystując zdobyte kompetencje, własne zaplecze merytoryczno-techniczne oraz potencjał samej branży autorzy, w każdym numerze, w przystępny sposób opisują i przedstawiają istotne dla kadry utrzymania ruchu zagadnienia.

Czasopismo obejmuje patronatem wydarzenia targowe, konferencyjne, seminaryjne oraz inne formy wsparcia dla branży produkcyjnej, wyłącznie z udziałem sprawdzonych
i solidnych partnerów.

Szef Utrzymania Ruchu to pismo o zasięgu ogólnopolskim, ukazujące się w nakładzie 4 tys. egzemplarzy.

 


 

Wazenie-dozowanie-pakowanie Kwartalnik techniczno-informacyjny „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie”

wazenie-dozowanie-pakowanie Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania. Na jego łamach znaleźć można ciekawe artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące oraz ich zastosowanie w takich gałęziach przemysłu, jak: m.in. przemysł farmaceutyczny, spożywczy, rozlewniczy, kosmetyczny oraz chemii gospodarczej.

Pismo adresowane jest również do grupy fachowców w tych dziedzinach. Zawiera nowości i porady techniczne, prezentuje nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak również ich aplikacje w przemyśle. Ponadto publikowane są w nim informacje nt. działalności organizacji branżowych oraz zapowiedzi i relacje z imprez targowych i konferencji. Periodyk rozprowadzany jest w formie prenumeraty i promowany na większości targów branżowych w kraju.

Nad zapewnieniem odpowiedniego poziomu kwartalnika „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie” czuwa  Rada Programowa, która jest gwarantem jakości i profesjonalizmu zawartych w piśmie treści. Czasopismo współpracuje z wieloma znanymi w kraju i na świecie firmami reprezentującymi branże wagarską i opakowaniową, a także z przedstawicielami świata nauki. Po tytuł sięgają specjaliści z uczelni technicznych w kraju, instytutów i ośrodków badawczo-rozwojowych.

 


 

staleo Staleo.pl - Stale o Przemyśle        

staleo - Stale o Przemyśle to innowacyjny portal B2B poświęcony szeroko pojętej branży maszynowej, metalowej, obróbczej i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Serwis codziennie publikuje najświeższe informacje z branży metalowej, jak i innych gałęzi przemysłu.To również miejsce w którym znajdziemy branżowy katalog firm, ogłoszenia producentów i dystrybutorów maszyn, produktów, oferty pracy  dla fachowców, informacje i  nowości branżowe, przedstawione w obszerny i rzetelny sposób. Skierowany do przedsiębiorców oraz kontaktów B2B, umożliwia dotarcie do szerokiego grona nowych klientów. Rejestracja na portalu jest bezpłatna.

 


 

zrobotyzowany-reklama Zrobotyzowany.pl - Przemysł Zrobotyzowany

zrobotyzowany Zrobotyzowany.pl - Przemysł Zrobotyzowany to nowoczesny portal poświęcony zagadnieniom robotyzacji, automatyzacji i cyfryzacji przemysłu. Dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne. Przeznaczony do kontaktów przedsiębiorców B2B, umożliwia dotarcie do szerokiego grona nowych klientów. Rejestracja na portalu www.zrobotyzowany jest bezpłatna.

 


 

22-24.09.2020
Godziny otwarcia
 • 22 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 23 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 24 IX 2020
  09:00 - 16:00
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
22-24.09.2020
Godziny otwarcia
 • 22 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 23 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 24 IX 2020
  09:00 - 16:00