Sacroexpo Slovakia – nowe targi branży sakralnej w Bratysławie

Incheba Expo Bratislava we współpracy z Targami Kielce organizuje nowe targi SacroExpo Slovakia, będące licencjonowaną edycją renomowanej imprezy o tym samym tytule, odbywającej się od 24 lat w ośrodku wystawienniczym w Kielcach. Targi na Słowacji odbędą 13 i 14 września, a zasięgiem obejmą także Austrię, Czechy i Słowację.

Międzynarodowe targi SacroExpo Slovakia będą prezentacją pełnej oferty dla Kościóła i parafian. Są przeznaczone dla profesjonalnych dostawców usług i sprzętu do budowy i pielęgnacji obiektów sakralnych, specjalnych technologii takich jak nagłośnienie, ogrzewanie czy zabezpieczenie kościołów, organów i innych instrumentów muzycznych. Na wystawie prezentowane zostaną dzieła artystyczne i rękodzielnicze służące do wyposażenia i dekoracji wnętrz, stroje kościelne, sztuka sakralna, m.in. posągi i figurki, witraże, obrazy, ikony oraz naczynia liturgiczne. To także oferta miejsc pielgrzymkowych, profesjonalne konferencje i debaty.

SacroExpo Slovakia umożliwi profesjonalnym, wyspecjalizowanym firmom, artystom i rzemieślnikom nawiązanie nowych biznesowych relacji w świecie branży sakranej. Ułatwi też kontakt z wyspecjalizowanymi sklepami, w tym e-commerce. Targi będą łącznikiem pomiędzy profesjonalną ofertą współczesnych produktów i usług a kościołami w planowaniu, projektowaniu i wyposażaniu obiektów sakralnych oraz w trosce o dziedzictwo kulturowe kościoła.

W wystawie SacroExpo Slovakia wezmą udział producenci i sklepy zaopatrujące rynek kościelny, rzemieślnicy i artyści zajmujący się sztuką sakralną, restauracją oraz tworzeniem wyposażenia i mebli. Firmy architektoniczne, projektowe, wykonawcze, konsultingowe, stowarzyszenia lub instytucje zainteresowane kontaktem z duchowieństwem i instytucjami wyznaniowymi.

SacroExpo Slovakia odbędzie się w dniach 13-14 września 2023 roku w centrum wystawienniczym Incheba Expo w Bratysławie. Wydarzenie będzie otwarte dla profesjonalistów i szerokiej publiczności.

Kontakt:

Targi Kielce
Robert Frąk
+48 41 365 12 12
+48 606 447 618
frak.robert@targikielce.pl

Incheba Expo Bratislava
Renáta Urbančoková
+421 903 209 660
+421 2 6727 3106
rurbancokova@incheba.sk