Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

SACRA.PL

Opis

Cały czas dbamy o to by oferta była jak najszersza. Posiadamy prawdopodobnie największą bazę reprodukcji dzieł sztuki religijnej na Polskim rynku.
Wszystkie obrazy są przygotowane na płótnie malarskim oraz naciągnięte na sosnowy blejtram - przez co są od razu gotowe do powieszenia.
Tworzymy dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości reprodukcji dzieł sztuki jak i obrazów tematycznych. Obrazy produkujemy na płótnie canvas, z wykorzystaniem specjalnych atramentów, które charakteryzują się wysoką precyzją odwzorowywania barw, płynnymi przejściami tonalnymi, jak również w przypadku prac czarno-białych neutralnością barw z wysokim poziomem czerni. Wysoka rozdzielczość druku zapewnia znakomite odwzorowanie najdrobniejszych detali, co sprawia, iż kopia jest wierna oryginałowi.

Obrazy naciągamy na lity blejtram sosnowy który dzięki swojej masie i trwałości będzie służył przez wiele lat, nie wyginając się. Każdy obraz jest RĘCZNIE przygotowywany i poddawany kontroli jakości, by zagwarantować najlepszy technicznie rezultat, i mieć pewność - że otrzymują Państwo produkt nieskazitelny. Technika nadruku jaką stosujemy wykorzystuje droższe materiały, jest czasochłonna i pracochłonna. Wszystko po to, by otrzymać obraz o idealnej jakości!

Dokładamy wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważymy niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), wykonamy projekt od nowa własnym kosztem.
Boki i tył obrazu są zadrukowane, dzięki czemu jest gotowy od razu do powieszenia na ścianie.

zlota-perspektywa.jpg

Reklama

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy