Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

Orange Polska S.A.

  • Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa, Polska
Opis

Orange to sieć nr 1 w Polsce − innowacyjny dostawca usług teleinformatycznych i telekomunikacyjnych posiadający największą, najbardziej zaawansowaną technologicznie i polifunkcyjną infrastrukturę w kraju. Kreuje i realizuje pionierskie rozwiązania w zakresie najnowszych trendów digitalizacyjnych, takich jak m.in. IoT, cyberbezpieczeństwo, access strategy, digital marketing, e-commerce i wielu innych. Wszechstronne doświadczenie, bogate portfolio usług i kompetencje przyszłości czynią Orange partnerem, który wspiera, doradza, dostarcza rozwiązania nowoczesne oraz ergonomiczne. Współpracuje z największymi markami, firmami, organizacjami z różnych sektorów gospodarki. Wspólnie z nimi tworzy biznes przyszłości.

Oferta Zakonna mobile powstała jako inicjatywa podjęta przez Orange Polska z Konferencją Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, w odpowiedzi na potrzebę ujednolicenia rozwiązania w zakresie telefonii komórkowej dostępnego dla zgromadzeń, domów zakonnych oraz pozostałych instytucji kościelnych.

W ramach rozwiązania proponujemy standardowe karty głosowe, karty Internetowe, urządzenia mobilne z ratami przeliczane indywidulnie według najkorzystniejszej dla odbiorcy ceny. Z oferty korzysta już około 12.000 osób duchownych, a ich liczba zwiększa się z miesiąca na miesiąc. Na bieżąco utrzymujemy najwyższy poziom jakości obsługi naszych Klientów. Wiemy, że wysoki standard obsługi to jeden z najważniejszych elementów naszego działania. Blisko co dwa lata propozycja jest modyfikowana, aby spełniać zmieniające się potrzeby i sprostać wymogom nowych technologii.

Odpowiadając na potrzebę dążenia do ochrony naszego środowiska zachęcamy również do nawiązania współpracy z Orange Polska w zakresie rozwiązań związanych z fotowoltaiką, działających wyłącznie w oparciu o odnawialne źródło energii, czyli promieniowanie słoneczne. Fotowoltaika to również system zero emisyjny.

Orange Smart Energia (fotowoltaika):

  • Tworzenie własnej, odnawialnej, zielonej energii i ograniczenie emisji CO2,
  • Realne zahamowanie wzrostów cen energii przez okres kilkudziesięciu lat,
  • Całodobowy pełny monitoring instalacji oraz przyłącza głównego,
  • Sprzęt renomowanych światowych dostawców,
  • Szybka instalacja i sprawdzeni instalatorzy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Zapytanie prosimy kierować na adres mailowy anna.orzel@orange.com

lub dzwoniąc pod numer 501 137 253

Reklama

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy