Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

DEVOTIO

Opis

DEVOTIO to wystawa będąca punktem odniesienia dla sektora produkcji i usług dla świata religijnego, która odbędzie się w Centrum Wystawowym w Bolonii w dniach od 13 do 15 lutego 2022 roku. W wyniku wieloletniego doświadczenia w sektorze targowym i na tym specyficznym rynku, DEVOTIO zostało zaprojektowane w celu zbudowania innowacyjnego projektu ze szczególnym uwzględnieniem firm, operatorów i ich potrzeb biznesowych.

DEVOTIO odbywa się co dwa lata, ale w związku z nadejściem pandemii, trzecia edycja została przesunięta o rok. Po trzech latach jest wielka chęć powrotu do spotkania: DEVOTIO 2022 będzie więc doskonałą okazją do spotkania wielu operatorów sektora, od producentów po dystrybutorów, od sprzedawców po przedstawicieli kościołów, od projektantów po artystów.

W ciągu trzech dni trwania targów, wielkiej wystawie artykułów religijnych, wyposażenia sakralnego, szat liturgicznych i materiałów dla Kościoła w ogóle, z podkreśleniem Made in Italy i doskonałości produkcji międzynarodowej, towarzyszyć będzie propozycja kulturalna mająca na celu rozwój edukacyjny i zawodowy w zakresie liturgii, sztuki i architektury sakralnej poprzez konferencje i wystawy.

Jeszcze ważniejsza będzie obecność na kolejnej edycji, aby w końcu powrócić do dyskusji nad najważniejszymi tematami tego sektora i wspólnie odkryć, jakie możliwości zaoferuje nam przyszłość.

Devotio-immagine5.png

Reklama

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy