Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

pojazdy użytkowe na targach rotra Szeroki wachlarz możliwości dotyczących transportu drogowego i wystawa poświęcona pojazdom specjalistycznym już po raz dwunasty w Targach Kielce!

Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego, to okazja do spotkania przedstawicieli szeroko rozumianej branży transportowej. Podczas tegorocznej edycji wystawy ROTRA zaprezentowane zostaną specjalistyczne pojazdy i ich niezbędne wyposażenie m.in.: kombi i vany, samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe oraz zabudowy wywrotkowe.

rotra - targi transportu drogowego ROTRA stwarza przestrzeń do branżowych spotkań, nawiązania współpracy biznesowych i międzynarodowych porozumień oraz pozyskania nowych klientów. Wydarzenie jest również okazją do zaprezentowania swoich produktów i usług. Podczas wydarzenia nie zabraknie premier pojazdów i nowych rozwiązań technologicznych dedykowanych branży transportu drogowego. Zwiedzający mogą skorzystać z doradztwa technicznego i porad serwisowych związanych miedzy innymi z diagnostyką. Uzupełnieniem targów ROTRA są wartościowe, merytoryczne prelekcje oraz atrakcje przygotowane na stoiskach.

Równocześnie, podczas dwunastej edycji Międzynarodowych Targów Transportu Drogowego odbywają się wystawy z związane z drogownictwem – AUTOSTRADA - związane z infrastrukturą oraz MASZBUD - dedykowane maszynom budowlanych.

Ubiegłoroczna edycja targów związanych z drogownictwem przyciągnęła do kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego ponad 10.500 gości, a ofertę swoich produktów zaprezentowało 261 firm 18 krajów.

Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów i posiadaczy pojazdów użytkowych wykorzystywanych w transporcie drogowym, a wydarzenie to prawdziwe święto drogownictwa.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA do Targów Kielce.

Wideo zapraszające
Aktualności
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
12 grudnia 2019

Wiodąca firma, największy producent zabudów ciężarowych powyżej 12 t DMC oraz dostawca zróżnicowanych produktów dla różnych branż i na wiele rynków, pojawi się podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA 2020.

15 maja 2019
Konkurs operatorów maszyn odbył się drugiego dnia 25. edycji targów AUTOSTRADY w Targach Kielce. Już po raz szósty operatorzy maszyn stanęli do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach.
15 maja 2019
Trwa seminarium organizowane przez Stowarzyszenie Producentów Cementu, GDDKiA i Targi Kielce
15 maja 2019
Uczestnicy Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych odwiedzili targi AUTOSTRADA-POLSKA.
10 maja 2019
Podczas uroczystości wręczenia nagród Targów AUTOSTRADA POLSKA, TRAFFIC-EXPO – TIL, ROTRA oraz Salonu Europarking nie zabrakło wzruszających momentów.
Partnerzy i patronaty
Patronat medialny
11-13.05.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
11-13.05.2021