baner-kup-bilet-nie-czekaj-w-kolejce

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

rękodzieło

Rękodzieło: ręcznie wykonane dodatki designerskim hitem!

Makramy, szydełkowe serwety, biżuteria, ale także ekologiczna odzież szyta na miarę – Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło” zapraszają tym razem w jesiennej odsłonie. Na zwiedzających czekają warsztaty, prelekcje i pokazy.

Ręcznie wyrabiane przedmioty codziennego użytku z roku na rok stają się coraz bardziej trendy. Coraz więcej osób decyduje się na ozdobienie swoich domów oryginalnymi dodatkami, a designerska biżuteria znajduje swoich nowych właścicieli.

Targi Kielce od lat wspierają działania rękodzielników. Hale wystawiennicze wypełnią się właścicieli manufaktur z całej Polski, ale także z zagranicy. Właśnie dzięki coraz większemu zainteresowaniu twórców spoza naszego kraju, wydarzenie awansowało do rangi międzynarodowej imprezy artystycznej.

Kolejna odsłona Międzynarodowych  Targów  Rzemiosła Artystycznego „Rękodzieło”   to nowe, świeże wzory i niespotkani dotąd wystawcy. Goście będą mogli podziwiać prace artystów, szukać dekoratorskich inspiracji, a także wzbogacić się o niepowtarzalne przedmioty. Domowe ozdoby, ciekawe, kobiece dodatki, biżuteria, a także oryginalna porcelana i pomysłowe zabawki dla dzieci – tego wszystkiego będzie można szukać w licznych, kolorowych kramach. Nie zabraknie niekonwencjonalnych kolekcji odzieżowych.

Tradycją targów  są warsztaty rękodzieła prowadzone przez twórców, którzy prezentują na żywo, jak powstaje coś z niczego.

Aktualności
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
06 października 2021
Połączenia drewna, betonu, metalu i szkła to hit ostatnich lat. Jednak niewiele osób próbuje wykorzystać stare drewno i nadać mu nowy kształt.
29 września 2021
Kolczyki, naszyjniki i wisiorki – niepowtarzalną biżuterię będzie można zobaczyć podczas targów Rękodzieło w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
Partnerzy medialni