Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

recykling-01

III edycja targów RECYKLING zakończona!

Targi RECYKLING to uzupełnienie wszystkich wydarzeń z cyklu „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”, w skład której wchodzą wiodące targi METAL, ALUMINIUM & NONFERMET oraz debiutujące HEAT TREATMENT. III edycja targów recyklingu metali nieżelaznych miała miejsce od 25 do 27 września 2018 i cieszyła się dużą popularnością zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających.

Targi RECYKLING w Targach Kielce obejmują recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych.

Udział w III Targach Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING wzięły, m.in. firmy przetwarzające złom, dostarczające specjalistyczne maszyny do recyklingu, urządzenia, środki transportu, środki zabezpieczenia ekologicznego, czy aparaturę kontrolno-pomiarową. Na stoiskach zaprezentowane zostały techniki rozdziału i przygotowania do przerobu surowców wtórnych, odpadów, złomów i innych, przerób metodami piro- i hydrometalurgicznymi urządzenia do przetwórstwa i recyklingu metali kolorowych, urządzenia peryferyjne, maszyny, urządzenia i środki transportu, zakłady metalurgiczne, odlewnie, nowe technologie i nowe produkty, energetyka procesów, odzysk ciepła oraz organizacja i ekonomika recyklingu.

Targi RECYKLING 2018 w Kielcach przyciągnęły najlepszych specjalistów z Polski i z zagranicy. Ogółem, wszystkie wystawy z cyklu „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” w ciągu trzech dni odwiedziło blisko 4.000 zwiedzających, a powierzchnia wszystkich imprez targowych objęła prawie 10.000 m2. Była to rekordowa odsłona „Przemysłowej Jesieni…”, przyczyniła się do tego wizyta kilkuset uczestników 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa, który miał obywał się w Krakowie w terminie targów METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NONFERMET oraz RECYKLING. Wśród uczestników sesji wyjazdowej Kongresu znaleźli się najlepsi specjaliści branży odlewniczej i branż pokrewnych.

Kolejna edycja przemysłowych targów w kieleckim ośrodku wystawienniczo-targowym odbędzie się jesienią 2020 roku.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy