PSB (1-2.03.2022)

XVIII Targi Grupy PSB

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

20. Targi Budowlane Grupy PSB w Targach Kielce - 1-2 marca 2022 r.

20-targi-psb Grupa Polskie Składy Budowlane powstała w 1998 roku i jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Zrzesza kilkaset małych i średnich firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w składach budowlanych, w PSB Mrówka oraz PSB Profi.

Podczas dwudniowego wydarzenia na Targach Budowlanych Grupy PSB, które są imprezą branżową, już po raz 20-sty, spotkają się Dostawcy PSB, którzy współpracują z Grupą na podstawie umów długoterminowych, z Partnerami Grupy PSB.

Spotkanie w kieleckim ośrodku wystawienniczym to idealna okazja do biznesowych rozmów, poznania nowości branżowych oraz złożenia zamówień na korzystnych warunkach handlowych. Targi PSB są postrzegane jako jedna z ważniejszych imprez dla branży budowlanej. To doskonała okazja między innymi do poszerzenia bazy biznesowych kontaktów, ale i negocjowania atrakcyjnych warunków umów u progu sezonu budowalnego.

W tym roku, w wydarzeniu weźmie udział 300 Wystawców, a wśród Zwiedzających przedstawiciele ponad 350 firm.

Partnerami generalnymi wydarzenia będą: Blue Dolphin Tapes, Kreisel, Poblruk, Rockwool oraz Stalco. Natomiast partnerami wspierającymi: Atlas, Baumit, Cement Ożarów, Ferro, Florentyna, Hörmann, Isover/Weber, Karcher, Planta, Siniat, Swiss Krono, Trzuskawica oraz Ursa.

 

1-2.03.2022
    1-2.03.2022