PRZEMYSŁOWA WIOSNA (19-22.03.2024)

STOM-TOOL - BLECH & CUTTING - LASER - ROBOTICS - FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D, TEiA

Reklama

  Nazwa
Państwo / region
Stoisko
 IB Verfahrenstechnik
IB Verfahrenstechnik
Reprezentowane przez:
PIAB POLSKA Sp. z o.o.
Niemcy
F-29
 MÄDLER
MÄDLER
Reprezentowane przez:
ALPHA TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Niemcy
G-35
 Sauter Feinmechanik GmbH
Reprezentowane przez:
FATPOL TOOLS Sp. z o.o.
Niemcy
C-27
 WTO GmbH
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
"AUTOROBOT-STREFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
G-11
"NU AIR POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
G-01
3D BISTRO Sp. z o.o.
Polska
F-94
3D LAB Sp. z o.o.
Polska
F-69
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Polska
F-62
Polska
3DON.PL
Reprezentowane przez:
Staleo.pl – Stale o Przemyśle
Polska
E-12
Polska
I-97, Z-1
A.V. SALDATURE Sp. z o.o.
Polska
I-76
AABO-IDEAL A/S
Dania
G-18
ABAR Techniki Malarskie Jan Kamiński
Polska
G-03
Polska
E-10
Polska
C-10
ABPLANALP Sp. z o.o.
Polska
C-05, ZC-1
Niemcy
F-12
Accutex
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Tajwan
C-05, ZC-1
Austria
E-09
Addiblast
Addiblast
Reprezentowane przez:
COLMEX Sp. z o.o.
Słowenia
F-52
Włochy
D-30
AEP RYBICKI ZAWADA Sp. K.
Polska
D-04
AGTOS Polska Sp. z o.o.
Polska
G-24
AI LAB Sp. z o.o.
Polska
C-03
Aida
Aida
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Japonia
A-29
AIR PRODUCTS   sp. z o.o.
Polska
A-23
AIRCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
AIRCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
Turcja
D-03
Turcja
B-09
Aliko Oy Ltd
Finlandia
E-34
Allied Machine & Engineering Co. (Europe) Ltd
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Wielka Brytania
A-51
ALPHA TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Polska
G-35
ALSAN. ALVAREZ SCHAER
Hiszpania
G-25
Altway(PL) Sp. z o.o.
Polska
F-66
Polska
Alumetal-Technik Sp. z o.o Sp. k.
Polska
F-47
AMADA Sp. z o.o.
Polska
D-11
AMAZEMET Sp. z o.o.
Polska
F-48
Francja
E-19
AMM ROBOT - G. MADAJCZYK, J. MAZURKIEWICZ - Sp. J.
Polska
C-41
AMS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Polska
I-26
ANCA Europe GmbH
Niemcy
A-06
ANDRYCHOWSKA FABRYKA MASZYN DEFUM S. A.
Polska
C-14
Polska
B-10
Polska
F-01
APE sp. z o.o.
Polska
D-20
Polska
B-08
ARCO Andrzej Rudenko
Polska
C-30
ARKU
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
ARKUS Jacek Kowalczyk
Polska
G-55
Polska
C-10
Turcja
B-10
ARNTZ FLOTT
ARNTZ FLOTT
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
A-29
Niemcy
D-26
Polska
I-119
ASMA Polska Sp. z o.o.
Polska
I-71
Polska
I-64
AUER Polska Sp. z o.o.
Polska
G-49
Czechy
F-76
Automatic Laser Welder
Polska
I-105
AVALON MACHINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
G-26
Polska
D-21, F-30
AWM-SERWIS JERZY GUZOWSKI
Polska
E-40
B3D S.C.
Polska
F-71
BÄCKER SYSTEMS Sp. z o.o.
Polska
F-90
BASS GmbH Technik für Gewinde
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
BEAR Pozycjonery spawalnicze
Polska
A-14
BECKHOFF AUTOMATION Sp. z o.o.
Polska
I-62
Turcja
D-28
BENDAM PUCHAŁKA Sp. k.
Polska
G-46
BENDMAK
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
Bengtssons Maskin AB
Szwecja
I-122
BENZ GmbH Werkzeugsysteme
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Niemcy
A-53
BERND SIEGMUND GmbH
Niemcy
A-11
BEST-JUST Sp. z o.o.
Polska
I-127
BEVEL TOOLS
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
A-29
BGM MOLYDAL Sp. z o.o.
Polska
I-45
BHAG Digital Poland
Polska
I-84
BILZ GmbH & Co KG
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
Bio-Tech Sp. z o.o. Sp.K.
Polska
G-48
BIURO HANDLOWE KARCZ Sp. z o.o.
Polska
F-09
Blaser
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Szwajcaria
C-05, ZC-1
BLM S.p.A.
Włochy
D-29
BLUM-Novotest s.r.o.
Czechy
C-02
boeck GmbH
Reprezentowane przez:
KPL Trading Sp. z o.o.
Niemcy
E-37
Boehlerit Polska Sp. z o.o.
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Austria
A-35
BOLDRINI
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Włochy
B-12
BOLTEX
Polska
G-02
BOSCHERT Polska Sp. z o.o.
Polska
D-17
Braillon Magnetics
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Francja
I-04
Braillon Magnetics SAS
Francja
I-04
Czechy
A-17
BRUSA & GARBOLI SRL.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Włochy
E-04
BvL Oberflächentechnik GmbH
Niemcy
G-23
CADCAMTaniej
Polska
I-42
Polska
I-103
CADXPERT
Polska
F-61
CAM TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Polska
C-34
CAMdivision Sp. z o.o.
Polska
C-11
CARL ZEISS  SP. Z O.O.
Polska
G-39
CBC S.p.A.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Włochy
E-04
Cea - Costruzioni Elettromeccaniche Annettoni
Włochy
I-72
CENTER 3D PRINT Sp. z o.o.
Polska
F-78
Centrala Handlu Maszynami Sp. z o.o.
Polska
B-01
Polska
G-46
CERTEX POLSKA Sp. z o.o.
Polska
F-07
Polska
G-64
Cevisa
Hiszpania
A-41, A-28
Chemetall Polska Sp. z o.o.
Polska
G-29
Chesterton International Polska Sp. z o.o.
Polska
G-47
CHIRON Group
Polska
C-17
Chlodnicewody.pl
Polska
I-50
Polska
F-08
CLEANCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
CLEANCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
CLOOS-Polska
Polska
B-17
Hiszpania
D-26
CNC Makina
Polska
C-37
Polska
E-11
CNSTAMP
Chiny
A-09
Coatmaster AG
Reprezentowane przez:
P.C. Systems Sp. z o.o.
EKO-BHL Sp. z o.o.
Szwajcaria
G-65
G-60
COBOT PLANET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚC IĄ
Polska
C-10
COLMEX Sp. z o.o.
Polska
F-52
Polska
I-104
COMAC S.r.l.
Polska
E-18
COMARCH
Polska
I-124
Polska
F-19
CORMAK Jerzy Zalewski
Polska
A-20
CoRobotics Sp. z o.o.
Polska
A-33
COSTA LEVIGATRICI
Włochy
E-36
CROMWELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
C-14
CRYONOMIC - ARTIMPEX nv
Belgia
A-42
Włochy
D-06
CY LASER
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Włochy
B-12
CZASOPISMO LAKIERNICTWO PRZEMYSŁOWE
Polska
G-67
Polska
A-60
DAVI
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Włochy
B-12
DAXTON Poland Waldemar KOSAŁKA
Polska
I-85
DELEX POLSKA Sp. z o.o.
Polska
I-129
Polska
C-06
Turcja
D-26
Turcja
D-32
Desktop Metal
Desktop Metal
Reprezentowane przez:
COLMEX Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
F-52
DESTACO Europe GmbH
Niemcy
B-17
DIATEC GmbH
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o.
Polska
E-38
Polska
I-120
DOLEZYCH Sp. z o.o.
Polska
E-32
Donaldson
Belgia
F-07
DPRS POLAND PPH Węże i Złącza dla Przemysłu Piotr Świta
Polska
F-82
DPS SOFTWARE Sp. z o.o.
Polska
F-54
Polska
B-08
DSXM Sp. z o.o.
Polska
I-40
Turcja
B-10
EAGLE
Polska
D-14
Niemcy
B-10
ebu Umformtechnik GmbH
Niemcy
I-27
ECKERT AS Sp. z o.o.
Polska
B-28
ECL TECH POLSKA Sp. z o.o.
Reprezentowane przez:
ECL TECH POLSKA Sp. z o.o.
Polska
F-43
ECO-LINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
G-32
Ecoclean GmbH
Niemcy
A-42
EDE International AG
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Szwajcaria
C-31
Edutech Expert Sp. z o.o.
Polska
F-65
Reprezentowane przez:
NIXXON STEEL Sp. z o.o.
Hiszpania
E-09
EKO-BHL Sp. z o.o.
Polska
G-60
Polska
B-10
ELESA+GANTER POLSKA Sp. z o.o.
Polska
A-31
ELINTA ROBOTICS
Litwa
I-61
ELMALI MAKINA San. Ve Tic. Ltd. Sti
Turcja
A-66
Polska
B-08
EMC
EMC
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Włochy
A-29
EMG
EMG
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Francja
A-29
EMG PRESSES
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Francja
B-12
EMPTMEYER POLSKA Sp. z o.o.
Polska
G-09
EMTECH IPH GROUP Izabela Bukała
Polska
I-02
Endo-Tech
Polska
Polska
I-30
Turcja
B-10
Turcja
B-04
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Szwajcaria
C-31
ERNST GROB AG
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Szwajcaria
C-31
EROWA Technology Sp. z o.o.
Polska
C-01
ERVIN GERMANY GmbH
Niemcy
G-54
Esprit
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Szwecja
C-05, ZC-1
Euroboor
Holandia
A-41, A-28
Euroboor B.V.
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Holandia
A-28
EUROIMPIANTI S.R.L.
Włochy
G-12
EUROMAC
Włochy
E-18
Evident Europe GMbH
Polska
F-26
Evolution Power Tools
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-20
EWM GmbH
Niemcy
I-106
exa22 Sp. z o.o.
Polska
I-114
Exact
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Finlandia
C-20
ExOne
ExOne
Reprezentowane przez:
COLMEX Sp. z o.o.
Niemcy
F-52
F.H.U. BITOP Michał Niedojadło
Polska
B-18
FABA SA
Polska
A-40
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Polska
C-20
FAMI POLSKA SP.ZOO.O
Polska
I-92
FANUC POLSKA Sp. z o.o.
Polska
C-10
Polska
D-34
FASTCOM SYSTEMY LASEROWE
Polska
I-56
FATPOL TOOLS Sp. z o.o.
Polska
C-27
Femi
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Włochy
C-20
Czechy
F-36
FERRO-TERM Sp. z o.o.
Polska
I-128
FICEP SPA
Włochy
D-19
FILTERMIST Limited
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-31
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-31
Filtration Group Industrial
Niemcy
F-07
FIN / ACHTECK
Polska
I-74
FINMAT S.R.L.
Włochy
G-57
Polska
A-48
Polska
D-07
FLOTT
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
FLOW WATERJET EUROPE
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
For Metal Grzegorz Tyrała
Polska
F-16
Chiny
I-118
FRAID DISCHI SRL
Włochy
G-28
FRESAN MAKINA SAN VE TIC LTD STI
Turcja
B-02
Friess GmbH
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.
Polska
I-07
Futura
Reprezentowane przez:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Włochy
G-60
Włochy
E-38
GDS PRAZISIONSZERSPANUNGS GmbH
Niemcy
A-27
GECAM Srl
GECAM Srl
Reprezentowane przez:
SOLUTION TRADE Sp. z o.o.
Włochy
E-19
Hiszpania
D-26
Turcja
B-10
Gema Switzerland
Reprezentowane przez:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Szwajcaria
G-60
GEMA Switzerland GmbH
GEMA Switzerland GmbH
Reprezentowane przez:
P.C. Systems Sp. z o.o.
Szwajcaria
G-65
Geminis
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Hiszpania
C-05, ZC-1
Gerardi
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Włochy
C-05, ZC-1
GERIMA
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
A-29
B-12
Niemcy
A-29
GF Machining Solutions
Polska
C-15
GIMEC
Włochy
E-18
GŁÓWNY URZĄD MIAR
Polska
F-84
Goebel Polska Sp. z o.o.
Polska
I-12
Golden Fiber Laser
Golden Fiber Laser
Reprezentowane przez:
INTER-PLAST
Chiny
D-05
GPPH - Profesjonalne Stoły Spawalnicze
Polska
B-22
Polska
C-09
Groth
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Niemcy
C-05, ZC-1
GWEIKE TECH CO., LTD
Chiny
B-19
H&S Maschinentechnik GmbH
Niemcy
A-17A
HAAS
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
C-05, ZC-1
HAFEN
Polska
D-16
Haimer
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Niemcy
C-05, ZC-1
Haimer GmbH
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Niemcy
A-35
HAINBUCH GmbH SPANNEDE TECHNIK
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
HANDY FIX Sp. z o.o.
Polska
I-19
HANNECARD POLSKA Sp. z o.o.
Polska
I-33
Hannsa Precision
Polska
E-06, A-47
Niemcy
E-19
HBS Bolzenschweiss-Systeme GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
HEAVYGROUP Sp. z o.o.
Polska
I-20
HEILIND ELECTRONICS Sp. z o.o.
Polska
I-51
Heinz Soyer Bolzenschweisstechnik GmbH
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Niemcy
A-10
HELION TOOLS
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Hiszpania
A-35
HELM HELLAS S.A.
Grecja
G-10
Henninger
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Niemcy
C-05, ZC-1
HERMANN BILZ GmbH&CokG PREZISIONS WERKZEUGE
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
HEULE WERKZEUG AG
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Szwajcaria
C-30
Hezinger Maschinen
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Niemcy
A-02
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Polska
A-29
HGTECH
Polska
B-16
HIDROLIKSAN
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
HIFI Filter Polska Sp.z o.o.
Polska
G-41
Polska
C-18
HIWIN GmbH
Niemcy
F-58
HIZMET Sebastian Migus
Polska
E-34
HK Laser & Systems
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Korea Południowa
A-02
Hondra Automotive
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Czechy
A-10
HONSBERG METALLSAEGEN GMBH
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
HRUSCHKA GmbH
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Niemcy
A-10
https://www.bodor.com
Chiny
B-05
HWR Spanntechnik GmbH
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
HYDROKOMP GmbH  Dystrybutor w Polsce: AKTIM Sp. z o.o.
Polska
G-38
HYDRON hydraulika siłowa Mariusz Sząszor
Polska
G-21A
I-H&S POLSKA Sp. z o.o.
Polska
E-39
Ibarmia
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Hiszpania
C-05, ZC-1
Austria
D-25
igus Sp. z o.o.
Polska
C-21
IHAS-TECH Sp. z o.o.
Polska
I-58
Turcja
D-26
IMO
Reprezentowane przez:
Bengtssons Maskin AB
Niemcy
I-122
IMPARO Sp. z o.o.
Polska
B-29
IMPONAR Sp. z o.o.
Polska
C-31
IN TECH MET Sp. z o.o.
Polska
A-62
IN-VENTO S.C. B. Frysztak, S. Witek
Polska
I-14
INDUFINISH B.V.
Holandia
G-68
INDUSTRIAL SOLUTIONS GROUP Sp. z o.o.
Polska
A-17
Innovatest Polska Sp.z o.o.
Polska
F-35
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Polska
A-02
Intemach
Turcja
B-09
INTER-PLAST
Polska
D-05
International Additive Manufacturing Group Sp. z o.o.
Polska
F-77
INTERPOLER Rosół, Mężyk, Firut Spółka Cywilna
Polska
E-35
INTREX Sp. z o.o.
Polska
E-26
INVENCO Sp. z o.o.
Polska
I-120
Polska
I-24
IOW TRADE Sp. z o.o.
Polska
F-07
IPG PHOTONICS Sp. z o.o.
Polska
D-12
IRON
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
ISL INNOWACYJNE SYSTEMY LOGISTYCZNE Sp. z o.o.
Polska
E-29
ISOTEK Sp. z o.o.
Polska
A-54
ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Polska
F-24
Reprezentowane przez:
TECHVITAS POLSKA Sp. z o.o.
Włochy
I-60
ITALTEC Sp. z o.o.
Polska
E-18
Item Polska Sp. z o.o.
Polska
B-26
Ixtur Oy
Finlandia
B-17
JAG-MAR Sp. z o.o.
Polska
G-08
JANUS Sp. z o.o. i S-ka - Sp.k.
Polska
A-26
Polska
D-07
JINAN ACCTEK MACHINERY Co. Ltd.
Chiny
B-14
Johs. Boss GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Johs. Boss GmbH & Co. KG
Niemcy
A-51
JORGENSEN EasyTech Tom JORGENSEN
Polska
E-20
Juaristi
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Hiszpania
C-05, ZC-1
K-MET a.s.
Słowacja
F-38
Turcja
D-26
Reprezentowane przez:
NIXXON STEEL Sp. z o.o.
Polska
E-09
KEMPER GmbH
Niemcy
A-01
KENDU S. COOP.
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Hiszpania
A-35
KEYENCE INTERNATIONAL
Belgia
F-10
KIMLA Sp. z o.o.
Polska
E-17
KIPP Polska Sp z o.o.
Polska
A-63
Kitamura
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japonia
C-05, ZC-1
KLIMAWENT
Polska
A-52
KLUTHE POLAND Sp. z o.o.
Polska
G-61
Niemcy
A-17
Kohler
Kohler
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Niemcy
A-29
Niemcy
A-29
KOMO JOANNA GARBARZ
Polska
D-07
KOSMEK Europe GmbH
Austria
A-57
Köster & Co. GmbH
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
KPL Jan Łukowicz, Piotr Kozłowski s.c.
Polska
A-22
KPL Trading Sp. z o.o.
Polska
E-37
KSK Machinery s.r.o.
Czechy
E-40
KUNSHAN Dersun Precision Mould Co. Ltd
Chiny
I-25
Kwartalnik Naukowo-Techniczny „Obróbka Metalu”
Polska
E-22
Kyocera
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japonia
C-05, ZC-1
Lagun
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Hiszpania
C-05, ZC-1
Lara - Automatización de prensas S.L.
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Hiszpania
A-02
Laser Systems Integrators
Polska
I-66
LaserExpert Paweł Komorniczak
Polska
E-40
LASERPAIR Co. Ltd.
Chiny
A-44
Polska
A-30
LCM Divisione Maccine
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Włochy
A-10
LENIAR International Sp. z o.o. Sp.k.
Polska
I-49
LENZE POLSKA Sp. z o.o.
Polska
A-45
LESJOFÖRS
Szwecja
B-17
LESTA Srl
Włochy
G-32
Turcja
D-26
Włochy
I-87
Polska
G-59
Lorch Schweißtechnik GmbH
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
LTT Transfer Technologii Sp. z o.o.
Polska
G-16
LVD - POLSKA Sp. z o.o.
Polska
D-01
Belgia
D-01
LW TECHNIC Sp. z o.o.
Polska
G-23
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Polska
A-51
Włochy
E-38
Mac Bending
Turcja
B-09
MACRI Italia
Włochy
E-18
MADORA Sp. z o.o.
Polska
F-79
Mahr Polska Sp. z o. o.
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Polska
C-31
Polska
C-31
Polska
F-22
Man and Machine Software Sp. z o.o.
Polska
I-98
Mann + Hummel GmbH
Niemcy
F-07
MAQ AB
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Szwecja
A-35
MARBAD Sp. z o.o.
Polska
G-54
MARCOSTA Centrum Handlu i Produkcji Obrabiarek
Polska
C-28
Markforged
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
F-62
MARWIK Marcin Wikarek
Polska
I-04
Polska
G-69
MASTER ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.
Polska
I-73
MASZYNY-POLSKIE.PL
Polska
B-20
Mate
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
C-05, ZC-1
Materialise
Materialise
Reprezentowane przez:
COLMEX Sp. z o.o.
Belgia
F-52
Turcja
I-48
MDT Wadowski Sp. K.
Polska
C-07
Mecânica Exacta, S.A.
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Portugalia
A-02
MECHANIK Miesięcznik Naukowo-Techniczny AGENDA WYDAWNICZA SIMP
Polska
E-31
MEGAN
Polska
A-32
Meltio
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Hiszpania
F-62
MEP S.p.A.
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Włochy
A-28
METAL TEAM Sp. z o.o. Sp. k.
Polska
C-24
METAL TOP Sp. z o.o.
Polska
E-28
Polska
METALLKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
METALLKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
Polska
C-10
METRONIC AKP
Polska
F-46
MG srl
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Włochy
A-02
MicroStep spol. s r.o.
Słowacja
I-32
MIKOMAX Sp. z o.o.
Polska
Miller Pressen GmbH
Reprezentowane przez:
Techfast Sp. z o.o.
Niemcy
I-22
MIPROMET Sp. z o.o.
Polska
A-04
MITSUBISHI
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japonia
C-05, ZC-1
Mitsubishi Materials
Polska
C-23
MITUTOYO POLSKA Sp. z o.o.
Polska
F-39
Mizera Automation sp. z o.o.
Polska
B-03
MK MORSE
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
C-20
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
MKR Metzger GmbH
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY Wydawca: Raven Media Sp. z o.o.
Polska
E-23
MOGIELNICKI i Spółka Spółka Jawna
Polska
G-44
MONITOR ERP SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.
Polska
G-05
Motoyuki Global Saw
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Japonia
C-20
MP FILTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
G-52
MP FILTRI
Włochy
F-07
MTI AERO TOOLING Sp. z o.o.
Polska
G-17
MUXHEL INDUSTRIAL SOLUTIONS Patryk Muchel
Polska
G-07
NABU
Reprezentowane przez:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Niemcy
G-60
Nakamura-Tome
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Japonia
C-05, ZC-1
Nanjing Aurora Laser Technology Co. Ltd.
Chiny
I-16
Narex
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Czechy
I-04
NARRAN s.r.o.
NARRAN s.r.o.
Reprezentowane przez:
Laser Systems Integrators
Czechy
I-66
NBK
Reprezentowane przez:
Bengtssons Maskin AB
Japonia
I-122
NESDESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
F-05
Neuhäuser-Polska sp.z o.o.
Polska
A-37
Nexa3D
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
F-62
Nicemach Co., Ltd
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Korea Południowa
E-04
Nikon SLM Solutions
Nikon SLM Solutions
Reprezentowane przez:
COLMEX Sp. z o.o.
Niemcy
F-52
Nine9
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Tajwan
A-35
Polska
E-09
Polska
I-29
NORRES POLSKA SP. Z O.O.
Polska
G-37
NORSTEEL Sp. z o.o.
Polska
I-94
NOVITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
I-02
NOVUS AIR GMBH
Niemcy
G-34
NUKON
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
NUKON LAZER MAKINA METAL San. Ve Tic. A.S.
Turcja
B-21
Nuova C.U.M.E.T.
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Włochy
I-04
NYCZ INTERTRADE Sp. z o.o.
Polska
G-20
OBERON ROBERT DYRDA
Polska
E-21
OBERON Sp. z o.o.
Polska
F-17
ODLEWNIA RAFAMET Sp. z o.o.
Polska
F-72
Polska
G-21
Czechy
B-08
Polska
I-34
OMER Teknik İs Güvenligi - Hırdavat - Bilisim San.  Tic. Ltd. Sti.
Turcja
C-48
OMNIMAK MACHINERY Sp. z o.o.
Polska
A-21
OMP
OMP
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Włochy
A-29
OPS Ingersol
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Niemcy
C-05, ZC-1
OPTIMUM Maschinen Germany GmbH
OPTIMUM Maschinen Germany GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
Polska
F-85
Polska
F-70
Szwajcaria
I-70
ORBITALUM TOOLS GmbH
Niemcy
B-17
Orion Sp. z o.o.
Polska
I-87
Niemcy
E-40
Polska
I-98
P.C. Systems Sp. z o.o.
Polska
G-65
P.H.M. POLCOMM DARIUSZ KOZAK
Polska
C-15
P.P.H. Wobit E.J. Ober s.c.
Polska
F-04
PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI "PAFANA" SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
D-22
Polska
I-126
Pannon Lézer Műhely Kft.
Węgry
I-41
Włochy
E-09
Niemcy
E-19
Paul Dümmel Werkzeugfabrik GmbH
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Paul Dümmel Werkzeugfabrik GmbH
Niemcy
A-51
Polska
D-26
Czechy
B-10
PENTA LASER
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Chiny
E-04
PETER LEHMANN AG
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Szwajcaria
C-30
Polska
I-82
PHU  Faktor Piotr Pachczyński
Polska
F-37
Polska
G-62
PIAB POLSKA Sp. z o.o.
Polska
F-29
PIK Instruments Sp. z o.o.
Polska
F-14
PILANA Karbid s.r.o.
Czechy
A-36
PLASMA PARTS Radosław DZIOBA
Polska
B-25
PLASMA POINT POLSKA Marcin NIEMIEC
Polska
A-24
PLASMET
Polska
E-34
Polska
I-99
PM Serwis Maniewski Paweł
Polska
I-17
Pokolm Frästechnik GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Polska
E-07
PolishStyl Agata Szkutnik
Polska
G-27
Politechnika Lubelska
Polska
F-79A
Polska
F-95
POLSKA GRUPA CNC
Polska
C-35
POLTECH ENGINEERING Sp. z o.o. Sp. k.
Polska
G-50
POLTEKNIK LTD Sp. z o.o.
Polska
E-16
POLWELT Sp. z o.o.
Polska
B-12
Polysoude S.A.S.
Francja
D-25
Pozycjonery spawalnicze KOVACO
Polska
F-49
PRAMARK s.r.o.
Czechy
G-42
Chiny
B-10
PREMIUM SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
Polska
C-04
PREPARATYKA MATEUSZ WOJTECKI
Polska
F-21
Polska
G-04
Promau Davi
Promau Davi
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Włochy
A-29
PROPLASTICA Sp. z o.o.
Polska
E-33
PROTON FILTERS Sp. z o.o.
Polska
I-89
ProZerspanung GmbH
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Niemcy
A-35
Prusa Research by Josef Prusa
Czechy
F-27
Polska
G-63
Polska
G-70
PSF FILTRACJA Sp. z o.o.
Polska
F-89
PTF Maschinenhandelsgesellschaft mbH
Niemcy
E-27
Polska
G-31
Holandia
E-09
Belgia
A-17
Polska
G-22
QUANTUM QGUAR Sp. z o.o.
Polska
I-90
R3D MOTION PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
F-50
Polska
I-36
Polska
I-36
REGNATOR Sp. z o.o.
Polska
I-96
REHA MAKINA San. Ve Tic. Ltd. Sti
Turcja
A-46
REM-TECH  Remigiusz Mądrowski Sp.J.
Polska
A-65
Remmert GmbH
Niemcy
A-58
RENISHAW Sp. z o.o.
Polska
F-40
RICHO POLSKA PIOTR PAWLICKI
Polska
A-18
RICO - Tomás Castro Silva, Lda.
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Portugalia
A-02
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Wielka Brytania
I-04
Rigibore Ltd.
Wielka Brytania
I-04
ROBOTPOL ROBOTYZACJA PRZEMYSŁU
Polska
I-68
ROLLICO ROLLING COMPONENTS  Sp. z o.o. S.K.
Polska
A-56
ROSA3D FILAMENTS
Polska
F-75
Rösler Oberflächentechnik GmbH
Niemcy
G-45
Rotabroach
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-20
RoTec Polska
Polska
A-42
RSA CUTTING TECHNOLOGIES GMBH
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
RWT s.r.o.
Polska
A-59
Polska
B-08
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Polska
A-28
Holandia
E-09
SAFECHEM Europe GmbH
Niemcy
A-42
Turcja
D-26
Włochy
E-09
Korea Południowa
I-87
San GIACOMO Presse
Włochy
E-18
Polska
G-33
SAP-WELD Sp. z o.o.
Polska
B-23
SAPRE COSTRUZIONI S.R.L.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Włochy
E-04
SARIV - Technika Łączenia
Polska
A-10
Sartorius
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Niemcy
C-05, ZC-1
SAT (Surface Aluminium Technologies) S.R.L
Reprezentowane przez:
EKO-BHL Sp. z o.o.
Włochy
G-60
Turcja
B-10
Korea Południowa
I-87
SCHENCK RoTec GmbH
Niemcy
A-42
Polska
B-08
Niemcy
F-17
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
Polska
C-26
Schussler
Reprezentowane przez:
ABPLANALP Sp. z o.o.
Niemcy
C-05, ZC-1
Schwartmanns Maschinenbau GmbH
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
SCHWARZE-ROBITEC
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
SCHWEISSKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
SCHWEISSKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
SciTeeX Sp. z o.o.
Polska
G-53
SECO TOOLS POLAND Sp. z o.o.
Polska
F-09
SEEN DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Polska
A-25
SEMILL Sp. z o.o.
Polska
I-05
SENFENG
Reprezentowane przez:
MASZYNY-POLSKIE.PL
Chiny
B-20
SERON Sp. z o.o.