Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

polsecure-2022-nowy-termin-targow

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱


Szanowni Państwo,

nadrzędnym celem Targów Kielce, jest organizacja każdej wystawy na wysokim, satysfakcjonującym każdą ze stron, poziomie. Po przeprowadzeniu rozmów z Parterami, Odbiorcami wydarzenia, a także Wystawcami zainteresowanymi przedsięwzięciem, a także po analizie aktualnej sytuacji, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE na wiosnę przyszłego roku.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie nam nowe rozdanie – sytuacja epidemiologiczna w kraju poprawi się, co da nam jeszcze większe możliwości do rozwoju biznesowych relacji i współpracy na nowych polach.

Dziękujemy Państwu za przeprowadzone rozmowy, płynące od Państwa sugestie, liczymy na Państwa wyrozumiałość i do zobaczenia na POLSCURE w Kielcach, w terminie 27-29 kwietnia 2022 roku.


Bezpieczeństwo publiczne na pierwszym miejscu!

Blisko 98 tysięcy policjantów i policjantek na co dzień strzeże bezpieczeństwa państwa. To właśnie im dedykowane jest wydarzenie, które Komenda Główna Policji organizuje wspólnie z Targami Kielce. POLSECURE to wystawa w pełni dedykowana bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym.

W 2020 roku budżet Policji wynosi 10,3 mld złotych. Komenda Główna Policji korzysta także ze środków unijnych, które przeznaczane są między innymi na wyposażenie i modernizację. Ciągłe szukanie nowych rozwiązań, które usprawnią pracę policjantów, daje szerokie pole przedsiębiorcom branży obronnej, ale także informatycznej czy transportowej. Targi POLSECURE będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertami firm, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Cyberbezpieczeństwo priorytetem

Bezpieczeństwo publiczne to niezwykle istotny temat, który dotyka wiele obszarów naszego funkcjonowania. Coraz częściej nowe technologie stanowią zagrożenie, nie tylko dla najmłodszych, ale także dla każdego z nas. Oszustwa bankowe, sabotaż komputerowy czy wymuszanie danych to tylko niektóre przestępstwa internetowe. Zagadnienie stanowi temat wielu konferencji, a cyberbezpieczeństwo jest jednym z priorytetów Komendy Głównej Policji. Również podczas POLSECURE podjęte zostaną kwestie przestępczości komputerowej.

Wszystkie służby w jednym miejscu

Odbiorcami targów są służby podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Targi Polsceure dedykowane są więc Policji, Straży Granicznej, Służbie Ochrony Państwa, Służbom Specjalnym, Służbom Więziennym, a także krajowej administracji skarbowej oraz GOPR, TOPR, WOPR oraz LPR.

Polsecure dołącza do portfolio Targów Kielce obok wystaw dedykowanych służbom mundurowym jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Tragi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO.

Aktualności
17 czerwca 2021
Nagroda została ustanowiona przez dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego, a przyświecają jej słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego nad: Męstwo nie polega na noszeniu broni, bo męstwo nie trzyma się żelaza, lecz serca. Nagroda przyznana jest w dwóch kategoriach: nagroda indywidualna i instytucjonalna.
15 czerwca 2021
Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego Polsecure to wydarzenie, które debiutuje w kalendarzu Targów Kielce. W kieleckim ośrodku spotkają się przedstawiciele służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Mariusz Kamiński.
03 marca 2021
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przedstawiło projekt rozporządzenia, w którym możemy przeczytać o nowych kolorach mundurów polskich policjantów. Granatowe ubiory nawiązujące do okresu dwudziestolecia międzywojennego, zastąpią niebiesko-szare.
04 lutego 2021
Tegoroczny budżet przewiduje, że dochody państwa wyniosą 404,4 mld zł, a wydatki 486,7 mld zł. W porównaniu w rokiem ubiegłym, mniej pieniędzy przewidziano dla służb. Mundurowi będą mogli korzystać z tzw. „wydatków niewygasających” to oszczędności nie ominęły także tych resortów.
27 stycznia 2021
Funkcjonariusze Straż Granicznej otrzymają 60 nowych Jeppów Wrangler Sahara. Łączny koszt zakupu to 14,5 mln zł.
17 grudnia 2020
Targi policyjne POLSECURE odbędą się między 22 a 24 listopada 2021. Jesienny termin wydarzenia jest powrotem do pierwotnych ustaleń między Organizatorami Wydarzenia.
06 października 2020
Blisko 98 tysięcy policjantów i policjantek na co dzień strzeże bezpieczeństwa państwa. To właśnie im dedykowane jest wydarzenie, które Komenda Główna Policji organizuje wspólnie z Targami Kielce. POLSECURE to wystawa w pełni dedykowana bezpieczeństwu publicznemu i służbom mundurowym.
17 marca 2020
Komenda Główna Policji przedstawiła swoje plany zakupowe na bieżący rok. Wśród nich zapotrzebowanie, które zostanie zaprezentowane podczas wydarzenia POLSECURE w Targach Kielce.
Patronat Honorowy
Główny patron medialny
Patronat medialny
27-29.04.2022
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
27-29.04.2022