XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE

agrotravel XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE odbędą się od 30 listopada do 1 grudnia 2019. Nowa nazwa i rozszerzony zakres branżowy wydarzenia to szansa na wielki sukces kolejnej edycji wystawy.
Krajobraz Polski jest bardzo różnorodny - od wysokich gór,po niziny, jeziora i morze. Nie sposób wyliczyć wszystkie miejsca, które warto zobaczyć. Wyjazdy weekendowe cieszą się wśród Polaków ogromną popularnością. Coraz częściej podróżujemy do malowniczych miejscowości znajdujących się na terenie naszego kraju.
Wszystkich zmęczonych zgiełkiem miasta, spragnionych spokoju, bliskości natury, rodzinnego odpoczynku i sportowych wrażeń zapraszamy do zapoznania się z ofertą targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life, które odbędą się w Targach Kielce.

Zachęcamy wystawców do zaprezentowania oferty obejmującej m.in. atrakcje turystyczne w reprezentowanych przez nich regionach, miastach i terenach wiejskich, możliwości spędzania wolnego czasu w sposób aktywny (m.in.: trasy rowerowe, narciarskie nordic walking, spływy kajakowe) oraz  szerzenia informacji o nowych kulturach, zwyczajach i  smakach.

AGROTRAVEL & Active Life to doskonała okazja do promocji w kontekście weekendowych wyjazdów i sprzedaży ofert wypoczynku aktywnego i rodzinnego w Polsce i za granicą. Kilkanaście tysięcy gości corocznie  odwiedzających  targi AGROTRAVEL & Active Life oraz inne towarzyszące im wydarzenia, korzysta z ofert i informacji zebranych na targach i ocenia je jako bardzo przydatne i interesujące.

agrotravel 2016 - galeria 04 DO GRONA WYSTAWCÓW ZAPRASZAMY:
- regiony, miasta, powiaty i gminy promujące aktywny wypoczynek, turystykę rodzinną oraz weekendowe zwiedzanie miast, tzw. city breaks
- organizacje turystyczne, lokalne grupy działania
- biura podróży posiadające w ofercie pakiety turystki aktywnej, rodzinnej i weekendowej
- parki tematyczne i parki rozrywki, aquaparki
- atrakcje turystyczne: obiekty zabytkowe i współczesne, kulturowe, sportowe, rozrywkowe, muzea, szlaki turystyczne, parki narodowe, wioski tematyczne, zagrody edukacyjne
- firmy i instytucje działające w sektorze rekreacji oraz aktywnego wypoczynku
- producentów i dystrybutorów sprzętu turystycznego, przewoźników turystycznych
- wydawnictwa turystyczne, portale podróżnicze, ubezpieczenia turystyczne, portale rezerwacyjne

Podczas wydarzenia, jak co roku odbędzie się wiele spotkań merytorycznych, w tym konferencje, debaty i seminaria.

W programie targów nie zabraknie artystycznych warsztatów dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom.