XIV Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO - TIL

traffic-expo Mnóstwo technologicznych nowości podczas TRAFFIC–EXPO–TIL

Systemy zarządzania ruchem, oznakowanie, inżynieria ruchu, urządzenia ostrzegania o niebezpieczeństwie czy ekrany i bariery dźwiękoszczelne – to wszystko, w najbardziej nowoczesnych wersjach prezentowali wystawcy XII Międzynarodowych Targów Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO–TIL, które odbyły się od 9 do 11 maja 2017 roku w Targach Kielce.

Miniona edycja targów TRAFFIC-EXPO–TIL koncentrowała się wokół innowacji w infrastrukturze dla: transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego, a także wokół utrzymania istniejącej sieci komunikacyjnej.

traffic-expo W czasie targów można było zaobserwować branżowe trendy i kierunki rozwoju tego sektora w Polsce i Europie. Uzupełnieniem bogatej oferty technologicznej były firmy projektowe i wykonawcze, a także szeroki wachlarz firm związanych z obiektami usługowymi, jak: stacje benzynowe, parkingi, motele itd. Wystawę odwiedził Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Budownictwa Infrastruktury i Budownictwa – Jerzy Szmit oraz przedstawiciele wszystkich branżowych instytucji. Targi przyciągnęły do kieleckiego ośrodka wystawienniczo–kongresowego ponad 14.000 gości.

W tym samym czasie, w Targach Kielce odbywały się jeszcze 4 wystawy związanych z infrastrukturą drogową – Autostrada–Polska, Maszbud, Rotra i Salon Europarking. Zajęły one łącznie ponad 30 tysięcy metrów powierzchni wystawienniczej. W halach oraz na terenie zewnętrznym zaprezentowało się 418 firm z 20 krajów całego świata. W ramach targów  odbyło się wiele branżowych konferencji, seminariów i debat. Zwiedzający mieli okazję zobaczyć najnowocześniejsze maszyny i pojazdy budowlane na specjalnie przygotowanym terenie do pokazów dynamicznych.