expo-surface W kwietniu w Targach Kielce powieje Przemysłową Wiosną

Przed nami IX Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2018.

Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających ubiegłoroczne edycji, jest potwierdzeniem rangi tej imprezy. Wydarzenie, które odbędzie się już po raz dziewiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku, jak podkreślają  wystawcy, jest niewątpliwie jednym z najważniejszych  poświęconych  tej tematyce  w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z  tej branży oraz możliwość do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Zróżnicowana  oferta EXPO-SURFACE plus międzynarodowe grono prelegentów równa się sukces

Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE  w Targach Kielce okazała się ogromnym sukcesem. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało blisko 100 firm z tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z Turcji, Niemiec, Węgier, Włoch, Danii i Finlandii. Podczas trwającej od 28 do 30 marca „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”,prezentującej najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w  ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych m.in. STOM-TOOL, STOM LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D i której integralną częścią jest właśnie EXPO-SURFACE, wystawy obejrzało ponad 12 000 zwiedzających. To trwające trzy dni wydarzenie, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dlatego również i w tej edycji go nie zabraknie. Ponadto  w  trakcie trwania targów EXPO-SURFACE  będzie  można  nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach. W sympozjum zatytułowanym „Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych” którego współorganizatorem w ubiegłym roku była firma REMIX S.A  znalazło się wiele ciekawych zagadnień, które poruszały istotne kwestie dotyczące sytuacji branży cynkowniczej na polskim oraz europejskim rynku. Liczne, międzynarodowe grono prelegentów i wystawców, poszerzenie wiedzy uczestników spotkania, prezentacja badań naukowych, wymiana doświadczeń praktycznych oraz udzielenie odpowiedzi na istotne pytania branży, a także wyróżnienie i przyznanie nagród  dla najlepszych zaprezentowanych produktów – tak w skrócie zapowiada się tegoroczna odsłona  „Wiosny Przemysłowej” i Targów EXPO-SURFACE 2018 w Targach Kielce.

Przyjdź  i poczuj wiosnę razem z nami w Targach Kielce 10-12 kwietnia!


Aktualności

Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego na EXPO-SURFACE

Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego na EXPO-SURFACE

05.03.2019

Pierwszego dnia Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbędzie się Seminarium PSK "NOWOŚCI W ZABEZPIECZENIACH PRZECIWKOROZYJNYCH".

Przemysłowa Wiosna na Targach INTEC

Przemysłowa Wiosna na Targach INTEC

05.02.2019

W dniach 5 - 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbywa się 17-sta edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji INTEC. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.

Prezentacja na EXPO-SURFACE 2019

Prezentacja na EXPO-SURFACE 2019

25.01.2019

W drugim dniu X Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbędzie się prezentacja firmy H2O GmbH.

„MM Magazyn Targowy” zapowie „Przemysłową Wiosnę”

„MM Magazyn Targowy” zapowie „Przemysłową Wiosnę”

15.10.2018

Jak co roku redakcja miesięcznika „MM Magazyn Przemysłowy” przygotuje zapowiedź „Przemysłowej Wiosny”, która rozpocznie się w Targach Kielce już 26 marca 2019 r.


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner