expo-surface W kwietniu w Targach Kielce powieje Przemysłową Wiosną

Przed nami IX Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2018.

Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających ubiegłoroczne edycji, jest potwierdzeniem rangi tej imprezy. Wydarzenie, które odbędzie się już po raz dziewiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku, jak podkreślają  wystawcy, jest niewątpliwie jednym z najważniejszych  poświęconych  tej tematyce  w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z  tej branży oraz możliwość do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Zróżnicowana  oferta EXPO-SURFACE plus międzynarodowe grono prelegentów równa się sukces

Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE  w Targach Kielce okazała się ogromnym sukcesem. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało blisko 100 firm z tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z Turcji, Niemiec, Węgier, Włoch, Danii i Finlandii. Podczas trwającej od 28 do 30 marca „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”,prezentującej najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w  ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych m.in. STOM-TOOL, STOM LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D i której integralną częścią jest właśnie EXPO-SURFACE, wystawy obejrzało ponad 12 000 zwiedzających. To trwające trzy dni wydarzenie, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dlatego również i w tej edycji go nie zabraknie. Ponadto  w  trakcie trwania targów EXPO-SURFACE  będzie  można  nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach. W sympozjum zatytułowanym „Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych” którego współorganizatorem w ubiegłym roku była firma REMIX S.A  znalazło się wiele ciekawych zagadnień, które poruszały istotne kwestie dotyczące sytuacji branży cynkowniczej na polskim oraz europejskim rynku. Liczne, międzynarodowe grono prelegentów i wystawców, poszerzenie wiedzy uczestników spotkania, prezentacja badań naukowych, wymiana doświadczeń praktycznych oraz udzielenie odpowiedzi na istotne pytania branży, a także wyróżnienie i przyznanie nagród  dla najlepszych zaprezentowanych produktów – tak w skrócie zapowiada się tegoroczna odsłona  „Wiosny Przemysłowej” i Targów EXPO-SURFACE 2018 w Targach Kielce.

Przyjdź  i poczuj wiosnę razem z nami w Targach Kielce 10-12 kwietnia!


Aktualności

Uroczysta gala PRZEMYSŁOWEJ WIOSNY 2019

Uroczysta gala PRZEMYSŁOWEJ WIOSNY 2019

27.03.2019

Najlepsze produkty i oryginalne stoiska nagrodzone

Podczas EXPO-SURFACE odbyło się Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego

Podczas EXPO-SURFACE odbyło się Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego

26.03.2019

Pierwszego dnia X Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, eksperci spotkali się na Seminarium PSK "NOWOŚCI W ZABEZPIECZENIACH PRZECIWKOROZYJNYCH".

PRZEMYSŁOWA WIOSNA  zawitała

PRZEMYSŁOWA WIOSNA zawitała

26.03.2019

Pracujące maszyny o łącznej masie 1 400 ton, 890 wystawców z 30 krajów, liczna reprezentacja firm z Turcji i Chin, spektakularne premiery i innowacyjne technologie – od wtorku 26 marca Targi Kielce zamienią się w najnowocześniejszą fabrykę w Polsce.

Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego na EXPO-SURFACE

Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego na EXPO-SURFACE

05.03.2019

Pierwszego dnia Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbędzie się Seminarium PSK "NOWOŚCI W ZABEZPIECZENIACH PRZECIWKOROZYJNYCH".


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner