Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

4insulation 2019 - na targi zapraszają

Nowa lokalizacja – nowe możliwości! Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w Kielcach

4insulation Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce, drugim Ośrodku wystawienniczym w Europie Środkowo- Wschodniej, w dniach 27-28 luty 2019 r.

Celem Targów 4INSULATION jest stworzenie platformyspotkań producentów i wykonawców izolacji przemysłowych. Wydarzenie będzie miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji przemysłowych, produktów oraz materiałów oraz sposobem nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami polskich, a także  zagranicznych firm. Adresatami targów 4INSULATION są profesjonaliści z dziedziny izolacji, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, dystrybutorów, konstruktorów, konserwatorów instalacji oraz osób kształcących się w zawodzie.

Targi 4INSULATION odbędą się równocześnie z targami branży energetyki ENEX oraz odnawialnych źródeł energii ENEX Nowa Energia.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


4insulation - izolacje przemysłowe Targi 4INSULATION dedykowane są:

 • profesjonalistom z dziedziny izolacji
 • decydentom firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego
 • inwestorom
 • dystrybutorom materiałów izolacyjnych
 • audytorom energetycznym
 • doradcom przemysłowym
 • właścicielom firm budowlanych i remontowych
 • inżynierom sanitarnym
 • konserwatorom instalacji izolacyjnej i części maszyn
 • konstruktorom
 • architektom i projektantom
 • menedżerom ds. badań i rozwoju
 • szkoleniowcom
 • osobom kształcącym się w zawodzie

Aktualności

Włókniny firmy Ziegler na targach 4Insulation

Włókniny firmy Ziegler na targach 4Insulation

08.02.2019

Firma JH Ziegler jest dostawcą specjalistycznych włóknin igłowanych, laminowanych i wielowarstwowych, które znajdą szereg zastosowań. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się podczas targów 4Insulation.

MTR IZO na targach 4Insulation

MTR IZO na targach 4Insulation

05.02.2019

MTR IZO to polska firma współpracująca z wieloma producentami z branży izolacyjnej. Podczas targów 4Insulation, zaprezentuje szeroką ofertę, z którą będzie można zapoznać się już między 27 a 28 lutego w Targach Kielce.

Konferencja HEAT not LOST

Konferencja HEAT not LOST

30.01.2019

Podczas wystawy 4Insulation, która odbędzie się między 27 a 28 lutego w Targach Kielce, zostanie zorganizowana IV Konferencja Naukowo – Techniczna HEAT not LOST. Jej pomysłodawcą jest Polska Organizacja Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju.

Światowy producent wełny mineralnej ROCKWOOL na targach 4Insulation

Światowy producent wełny mineralnej ROCKWOOL na targach 4Insulation

23.01.2019

ROCWOOL to kolejna firma, z której ofertą będą mogli zapoznać się zwiedzający targów 4Insulation. Wystawa odbywa się po raz pierwszy w Targach Kielce, równolegle z targami ENEX oraz EKOTECH.

4Insulation ze szwajcarską precyzją!

4Insulation ze szwajcarską precyzją!

17.01.2019

MABI AG to szwajcarska firma, która od 1969 roku wytwarza maszyny dla podmiotów z sektora materiałów izolacyjnych oraz maszyny do obróbki blachy. Stoisko firmy będzie można odwiedzić między 27 a 28 lutego w podczas targów 4Insulation.

Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w Kielcach otwarte na profesjonalistów!

Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w Kielcach otwarte na profesjonalistów!

03.01.2019

Czwarta edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4INSULATION przed nami. Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Targach Kielce w dniach 27-28 luty 2019r.

Kolejni wystawcy targów 4INSULATION

Kolejni wystawcy targów 4INSULATION

03.01.2019

Kolejne firmy dołączają do grona wystawców targów 4INSULATION, które odbędą się 27 28 lutego w kieleckim ośrodku. Targi Kielce będą gościć profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie izolacji.

4INSULATION – nowe targi, nowi wystawcy!

4INSULATION – nowe targi, nowi wystawcy!

18.12.2018

4INSULATION to wydarzenie debiutujące w halach Targów Kielce. Dedykowane jest specjalistom z dziedziny izolacji, właścicielom firm budowlanych, inżynierom sanitarnym oraz architektom i projektantom. Targi 4INSULATION odbędą się 27 i 28 lutego, równolegle z targami ENEX, ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH.


Patronat honorowy:

pswip Polska Izba Gospodarcza Rusztowań  

 

Współpraca:

sipur  poweer