Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Czas na drony w Targach Kielce!

Czerwiec 2018 zapowiada się zaskakująco. Do targowego kalendarza kieleckiego ośrodka wystawienniczego włączona została kolejna ciekawa propozycja - IDEa, czyli International Drone Event - annual. 


drony IDEa to pierwsze wydarzenie w Polsce skupione włącznie na branży BSP, tj. Bezzałogowych Statków Powietrznych. Prezentacja najnowszych i profesjonalnych rozwiązań dla tej branży to główny cel jaki stawia przed sobą organizator - Targi Kielce oraz partner IGT Nadowski.

IDEa to BIZNES

Zakres branżowy wydarzenia opracowany został na tyle dokładnie, aby pokazać szerokie możliwości wykorzystania BSP. Wzięto pod uwagę zarówno stronę merytoryczną, jak i praktyczną.

IDEa to TECHNOLOGIA

Formuła wydarzenia pozwala na poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych, jak również wskazuje kierunki rozwoju, w których podąża ta najszybciej rozwijająca się gałąź lotnictwa. Konferencja, strefa expo oraz strefa B2B to doskonała okazja do poznania wielu aspektów funkcjonowania BSP na polskim i światowym rynku.

IDEa to PLATFORMA SPOTKAŃ

W Targach Kielce spotkają się światowego formatu specjaliści w poszczególnych branżach, w których Bezzałogowe Statki Powietrzne są nieodzownym elementem codziennej pracy.

IDEa to ROZWÓJ

Dynamiczny rozwój branży BSP daje możliwość kreowania innowacyjnych rozwiązań w poszczególnych gałęziach przemysłu, inżynierii, rolnictwa, etc.

Zapraszamy - czerwiec 2018!


Aktualności

Drony w  służbie geodezji w Targach Kielce

Drony w służbie geodezji w Targach Kielce

08.02.2018

Podczas targów International Drone Event - annual organizowanych w Targach Kielce w dniach 21-22 czerwca profesjonaliści wielu branż zaprezentują najnowsze i profesjonalne rozwiązania wykorzystania BSP, m.in. w geodezji i budownictwie.

Kielecki SEP partnerem Targów IDEa

Kielecki SEP partnerem Targów IDEa

07.02.2018

International Drone Event – annual to pierwsze wydarzenie w Polsce skupione wyłącznie na branży BSP, tj. Bezzałogowych Statków Powietrznych. W dniach 21-22 czerwca w Targach Kielce spotkają się specjaliści światowego formatu z poszczególnych branż, w których drony są nieodzownym elementem codziennej pracy.

IDEa na London Commercial UAV Show

IDEa na London Commercial UAV Show

22.12.2017

Sporym zainteresowaniem cieszył się International Drone Event – annual na targach Commercial UAV Show w Londynie.

Udana promocja IDEa na InterGeo w Berlinie

Udana promocja IDEa na InterGeo w Berlinie

20.12.2017

Wiele owocnych rozmów z przedstawicielami firm dostarczających drony dla branży geodezyjnej – tak najkrócej można podsumować promocję International Drone Event – annual na targach InterGeo w Berlinie.


Organizator:

centrum kongresowe  

Partner:

nadowski instrumenty geodezyjne

IGT Nadowski to firma specjalizująca się od 25 lat w wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla geodezji, budownictwa oraz innych branż inżynieryjnych.  Spółka Nadowski jako czołowa Polska firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach w inżynierii jest generalnym dystrybutorem w Europie marki Altus Intelligence, producenta kompletnych, niezawodnych, wielozadaniowych Bezzałogowych Systemów Lotniczych.