Filmy

NECROEXPO 2019 - najważniejsze targi branży pogrzebowej w Europie Środkowo-Wschodniej

15.06.2019

16 lat przygotowywania wystaw w tej branży w Polsce udowodniło, że Targi Kielce są niekwestionowanym liderem w organizowaniu targów funeralnych w naszym kraju. Zobaczcie sami, co ciekawego można zobaczyć podczas tegorocznej edycji.

NECROEXPO 2019 – pokazy mody

14.06.2019

Już po raz drugi podczas targów pogrzebowych i cmentarnych w Targach Kielce miały miejsce prezentacje odzieży dla branży pogrzebowej, dedykowane pracownikom zakładów. Organizatorem pokazów jest firma Carmen.

Laureaci Medalu Per Artem ad Deum 2019

11.06.2019

Uroczyste wręczenie Medalu Per Artem Ad Deum, przyznawanego przez Papieską Radę ds. Kultury odbyło się w czasie XX Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Nagroda przyznawana jest za osiągnięcia, które w istotny sposób przyczyniają się do pogłębiania dialogu różnych kultur współczesnego świata, promując człowieka jako jednostkę. W tym roku nagrodzono Marcina Bornusa-Szczycińskiego, Tadeusza Borutę oraz Alexandra Kornoukhowa.

Gala jubileuszowej XX wystawy SACROEXPO 2019

11.06.2019

Uroczysta jubileuszowa gala wręczenia medali i wyróżnień targowych jubileuszowej XX Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, X Europejskiego Salonu Nowych Technologii dla Muzeów, Konserwacji Zabytków i Dziedzictwa Narodowego EXPOSITIO oraz wręczenia medali Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem Ad Deum odbyła się w Targach Kielce 10 czerwca 2019 r.

20 lat SACRO EXPO w Targach Kielce

10.06.2019

XX edycja Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO trwa w Targach Kielce Targi odbywają się od 10 do 12 czerwca 2019 roku. Podczas trzech dni hale kieleckiego ośrodka wystawienniczego wypełniają organy, rzeźby, ikony i różańce. Nie brakuje też premier książkowych i ciekawych konferencji.

Zapraszamy na Dub IT! Inter Cars Tuning Festival 2019

10.06.2019

Ekscytujące pokazy driftu, kilkaset tuningowanych modeli aut z całego świata i luksusowe auta – to tylko część z niespodzianek, które czekają na odwiedzających kolejną edycję DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL. Zapraszamy od 29 do 30 czerwca.

Firma E.GRAMI na targach NECROEXPO 2019

10.06.2019

Firma E.GRAMI działa na rynku akcesoriów pogrzebowych od blisko 20 lat. W tym czasie zyskała miano renomowanego producenta tablic pogrzebowych i innych produktów na użytek cmentarny: ur, obudowy grobów, krzyży, a także klepsydr pamiątkowych. Podczas targów branży pogrzebowej i cmentarnej w Targach Kielce E.GRAMI podpowie podczas wykładu, m.in. o tym w jaki sposób tworzyć nowoczesne tablice nagrobkowe.

Firma DIZJ na targach NECROEXPO 2019

06.06.2019

rny od firmy Sadowski podczas targów pogrzebowych i cmentarnych w Targach Kielce

06.06.2019

R.Sadowski istnieje od 1996 roku i w chwili obecnej jest wiodącym producentem urn na rynku polskim. W ofercie firmy znaleźć można jedynie produkty najwyższej jakości. Zapraszamy na stoisko firmy podczas najważniejszych i największych targów pogzrebowych i cemntarnych w Europie Środkowo-Wschodniej NECROEXPO 2019.

8. edycja targów NECROEXPO 2019 w przygotowaniach

05.06.2019

W tym roku targi odwiedzą wystawcy z Czech, Holandii, Rosji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, USA, Francji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i oczywiście z Polski. Atutami trzydniowych kieleckich targów jest przenikanie się tradycji z nowoczesnością, odpowiadanie na potrzeby rynku oraz możliwość nawiązania współpracy pomiędzy różnymi sektorami branży pogrzebowej. Wydarzenie organizowane jest w formule B2B i odbędzie się od 14 do 16 czerwca w Targach Kielce.