salon i kongres edukacji Kongres Edukacji Przyszłości oraz Salon Technologii i Wyposażenia dla  Edukacji

Dyrektorzy, nauczyciele, wykładowcy akademiccy, psychologowie, kuratorzy oświaty i wszyscy Ci, którym edukacja dzieci i młodzieży leży na sercu, powinni skierować swoje kroki do Targów Kielce. Od 3 do 4 października trwać będzie Kongres Edukacji Przyszłości połączony z Salonem Technologii i Wyposażenia dla Edukacji.

Tegoroczna edycja Kongresu Edukacji Przyszłości oraz Salonu Edukacji skupia się nie tylko na nowoczesnych sposobach uczenia, ale także na przyszłości edukacji – tego, dokąd zmierza system szkolnictwa i jak wyglądać będzie za kilka lat.

Więcej

Organizatorzy:

Targi Kielce kuratorium oświaty edukacja-logo-scdn

Partnerzy: 

pspd ale kariera InfoPraca

Partnerzy Ogólnopolskiego Konkursu Laur Michała Anioła:

mac jurapark bałtów 

Patronat honorowy:

Minister Edukacji Narodowej    
wojewoda świętokrzyski wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Aktualności

Konkurs o Laur Michała Anioła

Konkurs o Laur Michała Anioła

15.05.2018

Już 3 października podczas Kongresu Edukacji Przyszłości rozstrzygnięty zostanie konkurs o Laur Michała Anioła. Nagrodzone zostaną innowacyjne pomysły na kształcenie dzieci i młodzieży.

Kongres Edukacji Przyszłości

Kongres Edukacji Przyszłości

11.05.2018

Targi Kielce zamieniają się w wielką szkołę! Targi Kielce wspólnie z Kuratorium Oświaty w Kielcach oraz Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach organizują Kongresu Edukacji Przyszłości. Już od 3 października nauczyciele, dyrektorzy oraz przedstawiciele branży edukacyjnej dyskutować będą o najbardziej aktualnych tematach związanych z kształceniem.

Kongres Edukacji Przyszłości z Patronatem MEN

Kongres Edukacji Przyszłości z Patronatem MEN

10.05.2018

Kongres Edukacji Przyszłości, który trwać będzie o 3 do 4 listopada w Targach Kielce, to odpowiedź na edukacyjne potrzeby i problemy szkół. Wydarzenie wsparło swoim patronatem Ministerstwo Edukacji Narodowej.

O innowacjach, nowych technologiach i szkolnictwie zawodowym

O innowacjach, nowych technologiach i szkolnictwie zawodowym

28.11.2017

Dwa dni intensywnych obrad i debat o edukacji, poznawanie nowych technologii i szukanie inspiracji - tak w skrócie można opisać wydarzenia, które odbyły się w czwartek i piątek w Centrum Kongresowym Targów Kielce.