Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

lwów bike-expo Czas na Lwów!

Pierwsze kontraktacyjne targi rowerowe na Ukrainie już we wrześniu

Kielce Bike–Expo to targi, które na przestrzeni ośmiu lat stały się jedną z najważniejszych wystaw branży rowerowej w Europie. Sukces imprezy inspiruje organizatorów do podejmowania kolejnych wyzwań, stąd już we wrześniu, we Lwowie zadebiutuje niezwykle ciekawe wydarzenie – Lviv Bike - Expo. Pierwszą edycję ukraińskich targów rowerowych zaplanowano od 27 do 29 września 2018.

Kielce Bike Expo to duży sukces Targów Kielce oraz Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Dotychczasowi organizatorzy wraz z nowymi partnerami – Gal Expo i Boomerang Boardshop, zorganizują targi, u kochających rowery, wschodnich sąsiadów.

Nic w tym dziwnego, bowiem polska branża rowerowa dynamicznie się rozwija i coraz głośniej mówi potrzebie ekspansji na zagraniczne rynki. Organizacja wystawy na Ukrainie to nic innego, jak wyście naprzeciw oczekiwaniom swoich rodzimych klientów.

Rynek rowerów na Wschodzie jest w początkowej fazie rozwoju, niemniej jednak drzemie w nim duży potencjał. Moda na rowerowy styl życia rozpowszechnia się, o czym świadczyć może uruchomienie pierwszych miejskich wypożyczalni. Mieszkańcy Ukrainy  zaczynają dostrzegać potencjał roweru jako środka komunikacji, a władze intensywnie planują budowę nowych tras rowerowych

Więcej

Aktualności

Targi Lwów Bike Expo  nabierają tempa

Targi Lwów Bike Expo nabierają tempa

22.06.2018

Do targów Lwów Bike Expo pozostało trzy miesiące, a organizatorzy mogą pochwalić się kolejnymi wystawcami. Ukraina otwiera się na rowerowy zawrót główny wraz z popularnymi i znaczącymi markami.

Lwów rowerami stoi

Lwów rowerami stoi

11.06.2018

Wypożyczalnie rowerów to bardzo popularne rozwiązanie obecne w wielu europejskich miastach. Od 2017 roku do grona tych miejsc dołączył także Lwów. Rowery są dostępne zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.

Ukraińska kolej gotowa na rowerzystów

Ukraińska kolej gotowa na rowerzystów

24.05.2018

Nasz wschodni sąsiad otwiera się coraz mocniej na turystów. Ukraińcy organizują także atrakcje i udogodnienia dla miłośników podróży rowerowych. Jedną z nich są wagony rowerowe. Przydadzą się także polskim cyklistom, którzy coraz liczniej odwiedzają ukraińskie Karpaty.


Przygotowanie do targów LVIV BIKE-EXPO 2018. uznajemy za rozpoczęte


 

Współorganizatorzy:

GalExpo Lwów Targi Kielce - logo

 Partnerzy generalni:

boomerang boardshop Polskie Stowarzyszenie Rowerowe