Szczesliwa-trzynastka-3.png
Wystawcy z 5 kontynentów na My TexStyle.

Szczęśliwa trzynastka na My TexStyle

17 listopada 2023
Wystawcy z 13 krajów, m.in. Hiszpanii, Portugalii i Brazylii, zaprezentują tkaniny i technologie na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn. Wydarzenie zostało zaplanowane od 7 do 9 maja 2024 roku.

Targi Kielce nawiązały współpracę ze znaną na świecie firmą consultingową Market Access. Partnerstwo to zaowocuje mnóstwem profesjonalnych wystawców z pięciu kontynentów. Na My TexStyle pojawią się eksperci z Hiszpanii, Portugalii, Francji, Serbii, Maroka, Omanu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, USA, Meksyku, Brazylii, Argentyny, Chile oraz Columbii!

Założona w 2005 roku firma Market Access specjalizuje się w internacjonalizacji i koncentruje się na wspieraniu rozwoju międzynarodowych biznesów. Przedsiębiorstwo zrealizowało już ponad 1500 projektów i umiędzynarodowiło przeszło 600 klientów z różnych obszarów geograficznych.

Konsultanci Market Access zapewniają planowanie i organizowanie misji handlowych, matchmaking między producentami i nabywcami oraz planowanie spotkań biznesowych. Przedsiębiorstwo ma 18-letnie doświadczenie we współorganizacji międzynarodowych targów B2B.

Warto tu być!

My TexStyle łączy tradycyjne tkaniny i nowoczesną modę z ekologią oraz ze zrównoważonym rozwojem. To wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców do nawiązania profesjonalnych relacji z producentami tkanin ze światowej czołówki. Na targach pojawią się projektanci i rzemieślnicy prezentujący m.in. tkaniny z recyklingu, innowacyjne sposoby na produkcję tekstyliów, specjalistyczne maszyny i nawet drukarki 3D!

Specjalnie dla naszych wystawców zostaną umówione i zorganizowane spotkania B2B z profesjonalnymi, branżowymi odwiedzającymi. Można będzie je przeprowadzić w odosobnionej Strefie Spotkań. Nie zabraknie także Strefy Relaksu, w której można będzie odpocząć przed kolejnymi meetingami.

Wystawcy jeszcze mogą rezerwować powierzchnię do prezentacji swoich produktów! Zapisać się na Międzynarodowe Targi Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn My TexStyle można przez zakładkę „Zgłoś udział” na stronie https://www.targikielce.pl/my-texstyle/wystawcy/profil-wystawcy.

Do zobaczenia w Targach Kielce 7-9 maja 2024 roku!

/YY/

303357196-529118349106286-7617486247431987647-n.png [171.78 KB]

Polecane aktualności
06 grudnia 2023
Areną dla fascynujących pokazów mody będą Międzynarodowe Targi Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn My TexStyle. Swoje kolekcje zaprezentują m.in. hiszpańscy, francuscy, jak i amerykańscy projektanci. Prawdziwa perełka – pokaz projektów stworzonych w trakcie targów ukaże się w trzecim dniu wydarzenia! Za tym warto śledzić!
30 listopada 2023
Instytut Pantone od lat jest niezaprzeczalnym liderem w dziedzinie prognozowania trendów. Swoje kolekcje do rad ich ekspertów dostosowują nawet najbardziej znane domy mody. Choć Pantone oficjalnie ogłosi kolor, w którym zakocha się każdy w 2024 roku dopiero za 7 dni, to my już mamy sekretne informacje. Sprawdź, czy masz ten kolor w swojej ofercie!
27 listopada 2023
Najnowocześniejsza szwalnia w województwie świętokrzyskim została partnerem Międzynarodowych Targów Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn zaplanowanych na maj 2024 roku. Współpraca zaowocuje prelekcjami branżowymi oraz eksperckim doradztwem przy organizacji wybranych stref tematycznych.
23 listopada 2023
Firmy z Uzbekistanu zaprezentują tkaniny oraz odzież na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn w maju 2024 roku w kieleckim ośrodku wstawienniczym. Partnerem wydarzenia zostało Stowarzyszenie Przedsiębiorstw Przemysłu Tekstylnego i Odzieżowego Uzbekistanu – Uztekstilprom.
14 listopada 2023
Specjaliści z Turcji, Chin, Bangladeszu oraz Indii spotkają się na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn w kieleckim ośrodku wystawienniczym już w maju przyszłego roku. Firmy pochodzące z największych i najbardziej rozwiniętych gospodarczo azjatyckich krajów podzielą się doświadczeniem, zaprezentują innowacyjne technologie oraz tkaniny.
10 listopada 2023
Wiodąca agencja w branży targowej na dwóch kontynentach, organizator 90% wystaw w Azji Środkowej i Zachodniej zostanie współtwórcą strefy wystawców z Chin na Międzynarodowych Targach Tekstyliów, Materiałów, Akcesoriów i Maszyn My TexStyle. Wydarzenie zostało zaplanowane od 7 do 9 maja 2024 roku.
18 października 2023
Targi Kielce podpisały umowę z ośrodkiem wystawienniczym Marsfairs. Zostanie on współorganizatorem tureckiej strefy targów My TexStyle zaplanowanych od 7 do 9 maja 2024 roku.