plany-terenowTK-nowe-nazwy-Hal-pl.jpg

Nowe oznaczenie hal podczas Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce

10 lipca 2024
W związku z dynamicznym rozwojem oraz dążeniem do podniesienia jakości obsługi wystawców i zwiedzających, począwszy od wrześniowego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, zmianie ulegnie oznakowanie hal Targów Kielce, które obowiązywać będzie w trakcie trakcie targów spod szyldu Przemysłowej Jesieni.

Zmiana nazw hal z liter na cyfry

Zmiana oznaczenia hal z obowiązujących dziś liter alfabetu na cyfry ma umożliwić nazewnictwo ciągów pieszych w halach za pomocą liter alfabetu, zgodnie ze standardami europejskimi. Goście odwiedzający ośrodki targowe na całym świecie doskonale znają numeryczny system identyfikacji hal, co ułatwia poruszanie się po terenie targowym i szybkie dotarcie do wybranych stoisk.

Nowe oznaczenia:

  • Hale od A do G będą oznaczone cyframi odpowiednio od 1 do 7.
  • Ciągi komunikacyjne w halach będą oznaczane literami alfabetu począwszy od A, wykorzystując kolejne litery w zależności od liczby ciągów w danej hali.
  • Stoiska w ciągach pieszych będą numerowane jak ulice miejskie – po jednej stronie parzyste, po przeciwnej nieparzyste.
  • Oznaczenia numerów stoisk będą naklejane na wykładzinie, podobnie jak mapy sytuacyjne i oznaczenia ciągów pieszych.

Okres przejściowy

Nowy system identyfikacji hal wejdzie w życie już podczas najbliższego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 3-6 września br. Początkowo funkcjonować będą dwa systemy identyfikacji hal i stoisk – stary oraz nowy. Dotychczasowe oznaczenia pozostaną na planach, mapach, w systemie internetowym oraz będą funkcjonowały obok nowych oznaczeń na naklejkach przy stoiskach.

(ŁK)

Polecane aktualności
17 lipca 2024
Prawidłowe pomiary temperatury w procesach obróbki cieplnej, najnowsze rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji w branży odlewniczej, czy aktualne trendy w przemyśle i sposoby redukcji CO2 – to tylko niektóre z tematów, jakie poruszane będą podczas tegorocznego seminarium Foundry Goes Green. Prezentacje i prelekcje fachowców odbędą się w ramach Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce, która odbędzie się 24-25 września br.
04 lipca 2024
Jedno z wiodących wydarzeń przemysłu odlewniczego w Europie – targi METAL – jesienią tego roku świętować będzie 25. edycję największego w Polsce spotkania branży metalurgicznej. Na tę okoliczność przygotowano nowe logo i branding materiałów graficznych, podkreślające ten jubileusz.
25 czerwca 2024
Dwudniowe Forum zorganizowane przez Odlewniczą Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich w Hotelu Binkowskim w Kielcach przyciągnęło 100 uczestników - menedżerów i specjalistów z branży. Wydarzenie stanowiło platformę do dyskusji na temat wyzwań i problemów, z którymi sektor obecnie się mierzy.
20 czerwca 2024
Piotr Pawelec, dyrektor projektu METAL w Targach Kielce, podczas Specjalistycznych Targów Odlewów i Odkuwek w Stuttgarcie spotkał się z wieloma wystawcami i partnerami Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa.
14 czerwca 2024
- Dzięki szybkiej decyzji Pani Prezydent Kielc Agaty Wojdy, mamy szansę ukończyć budowę nowej hali przed MSPO w 2026 roku - powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce podczas piątkowej konferencji prasowej w kieleckim ośrodku.
22 stycznia 2024
Tegoroczna odsłona targów METAL oraz towarzyszących im wystaw: Heat Treatment, Aluminium & Nonfermet, Control-Tech i Recykling doczekała się nieco odświeżonej formuły i potrwa nie trzy, jak dotychczas, a dwa dni. Wydarzenie branży odlewniczej odbędzie się 24 i 25 września 2024 roku w Targach Kielce i jak zwykle zgromadzi ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.
18 grudnia 2023
W trakcie uroczystego XXXV Walnego Zjazdu Delegatów Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich (STOP) w Krakowie, wybrano nowego Prezesa. 14 grudnia tą ważną rolę przejął dr hab. inż. Rafał Dańko, prof. nadzw. AGH, dotychczasowy Wiceprezes STOP oraz Prorektor AGH ds. Studenckich.
15 grudnia 2023
W piątek, 15 grudnia miał miejsce bardzo wzruszający moment, zawodowego pożegnania prezesa Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich, ikonę branży odlewniczej, wieloletniego partnera targów METAL, Tadeusza Franaszka. Okazją ku temu był odbywający się, jak co roku w grudniu, Ogólnopolski Dzień Odlewnika w Krakowie.