TARGI DOM - BALKER - FOT GŁÓWNE.jpg

Domy prefabrykowane od firmy Balker na targach DOM

05 marca 2020
Firma z 15-letnim doświadczeniem tworzy solidne, praktyczne i energooszczędne rozwiązania. Z pełną ofertą będzie można zapoznać się już podczas XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.

Motto firmy Balker brzmi: "Długa rozmowa, krótka budowa!"

Kompletny dom produkowany jest z naturalnych, certyfikowanych materiałów w warunkach zamkniętych i przewożony do montażu w momencie uzyskania pozwolenia na budowę. Proces jego powstawania od podpisania umowy trwa 3 miesiące. Natomiast sam montaż zajmuje... 7 dni

Konstruujemy domy i wyposażamy je przede wszystkim tak, żeby były energooszczędne i ekologiczne. Zależy nam na środowisku - mówi właściciel firmy Leszek Balcerzak.

Jedną z kolejnych ważnych zalet takich projektów jest fakt, że po wprowadzeniu konkretnych elementów klient nie musi płacić rachunków. - Zazwyczaj na budowę domu bierze się kredyt. Później do spłaty kredytu dochodzą takie zobowiązania, jak rozliczenie np. za prąd. W przypadku domów tworzonych przez naszą firmę jest zgoła inaczej - podsumowuje Leszek Balcerzak.

Balker realizuje zlecenia zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Z kompletną ofertą będzie można zapoznać się podczas XXVII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Poniżej przedstawiamy jedną z realizacji.

(JN)

TARGI DOM - BALKER 2.jpg [181.99 KB]

TARGI DOM - BALKER 3.jpg [97.35 KB]

TARGI DOM - BALKER 4.jpg [337.96 KB]

TARGI DOM - BALKER 5.jpg [116.25 KB]

TARGI DOM - BALKER 6.jpg [498.43 KB]

TARGI DOM - BALKER.jpg [92.41 KB]

Polecane aktualności
27 marca 2019
Pod taką nazwą, w pierwszy dzień targów DOM, odbyło się naukowe spotkanie specjalistów geologów.
06 kwietnia 2019
Trendy w aranżacji wnętrz, fotowoltaika i mostki termiczne – to tylko niektóre z prelekcji jakie odbędą się podczas targów
06 kwietnia 2019
Podczas XXVI Ogólnopolskich Targów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz dostępna jest dla zwiedzających Strefa Porad Architektów.
07 kwietnia 2019
W ostatnim dniu Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych produktów i najciekawszych stoisk.
27 stycznia 2020

Działalność firmy związana jest z szeroko pojętą techniką osłonową.

31 stycznia 2020

Słyszeliście kiedyś o biżuterii ogrodowej? Jeżeli nie, to na XXVII Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkalnego i Wyposażenia Wnętrz będzie okazja, aby bliżej zapoznać się z tym tematem.

10 lutego 2020

CycloVac to jeden z najlepszych na świecie producentów odkurzaczy centralnych. Importerem urządzeń tej marki jest firma Consortes.

21 maja 2020
Wydarzenie zostało przeniesione na sierpień tego roku
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy