Nowa energia - materiały budowlane

new-energy

SPOTKANIA ONLINE
Nowa energia - nowe materiały budowlane

24-27 maja 2021

 

Organizator w Chinach:

Departament Handlu Prowincji Jiangsu

 

spotkania-online Nowa energia - nowe materiały budowlane – majowe bezpłatne spotkania on-line z chińskimi producentami

Departament Handlu Prowincji Jiangsu oraz Tragi Kielce zapraszają do udziału w spotkaniach on line dedykowanych przedstawicielom branży materiałów budowlanych, nowych technologii w energetyce, a także tworzyw sztucznych. Wydarzenie odbędzie się w formie on-line w dniach od 24 do 27 maja. Zapisy trwają.

Celem spotkania jest stworzenie przestrzeni do nawiązania nowych kontaktów pomiędzy dostawcami z prowincji Jiangsu, a kupcami z Europy Środkowej i Wschodniej. Zgodnie z danym PARP Chiny prowadzą wymianę handlową z 220 krajami całego świata i po raz pierwszy w historii, największym partnerem handlowym krajów Unii Europejskiej, a zainteresowanie tematem importu towarów budowlanych z Chin rośnie. Wśród najbardziej pożądanych przez Europejczyków dóbr Państwa Środka znalazły się: elektronika i sprzęt medyczny. Jednak to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że dużym zainteresowaniem cieszą się również materiały ogólnobudowlane nowej generacji: w tym panele solarne i solarne podgrzewacze wody. W obszarze nowych materiałów budowlanych, znajdziemy także podłogi, listwy przypodłogowe, framugi i ościeżnice, a także lampy ledowe, uliczne, folie, płyty laminowane, materiały i produkty kompozytowe.

Warto dodać, że Chiny są jednym z największych producentów paneli solarnych, a także podzespołów do ich produkcji. Polska natomiast przeżywa prawdziwy boom, jeśli chodzi o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Warto więc nawiązać współpracę z firmami Państwa Środka, aby wykorzystać hossę i przekuć biznes w pieniądze.

Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo – Wschodniej,  wraz z Departamententem Handlu Prowincji Jiangsu zorganizowały spotkanie on line z chińskimi producentami branży budowlanej. Chcesz nawiązać współpracę z chińskimi przedsiębiorcami i nie wiesz, jak to zrobić? Zapisz się na majowe spotkanie! W związku z obowiązującą sytuacją epidemiologiczną, wydarzenie  odbędzie się w formie on line. „Nowa energia - nowe materiały budowlane” to spotkanie mające na celu umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy dostawcami materiałów budowlanych z prowincji Jiangsu z partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej.

W spotkaniu weźmie udział ponad 50 chińskich przedsiębiorstw. Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

Do zobaczenia na „Nowa energia - nowe materiały budowlane” on line już od 24 do 27 maja! Spotkania odbywają się w godzinach 9.30-12.30.

 

Zakres branżowy:

 

produkty-fotowoltaiczne

NOWA ENERGIA
Panele solarne, Solarne podgrzewacze wody

dla-domu

DLA DOMU
Podłogi, Listwy przypodłogowe, Framugi, Ościeżnice

 

oswietlenie-led

OŚWIETLENIE LED
Lampy ledowe, Lampy uliczne

tworzywa-sztuczne

TWORZYWA SZTUCZNE
Folie, Płyty laminowane, Materiały i produkty kompozytowe

 

 

Darmowa rejestracja:

Zamieniamy wyzwania na szanse. Zarejestruj swój udział w spotkaniach.

tlumacz

 


Podczas spotkań zapewnione będzie tłumaczenie.

 

 

Zobacz listę wystawców

Zgłoś udział

 

Partner wydarzenia:

polsko-bialoruska-izba-handlowo-przemyslowa.png [8.27 KB]

 

 

 

 

 

Partnerzy medialni:

  wysokie-napiecie-logo
  teraz-srodowisko
  Energetyka Wodna
 

 

 

Kontakt:

Joanna Marcjan
+48 606 608 941
+ 48 41 365 14 24
marcjan.joanna@targikielce.pl

Tomasz Krawiec
+48 512 778 14
+48 41 365 13 94
krawiec.tomasz@targikielce.pl