Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

Nocny Kochanek "Stosunkowo udana trasa" (12 listopada 2021, 18.00)

Koncert zespołu Nocny Kochanek

Wszystkich spragnionych muzyki i heavy metalowych brzmień zapraszamy do udziału w jednym z serii koncertów „Stosunkowo Udana Trasa” organizowanym w Centrum Kongresowym Targów Kielce już 12 listopada 2021 roku! Koncert promujący album "Stosunki Międzynarodowe", łączy niebanalne słowa z mocnym, klasycznym, unikalnym brzmieniem. Na płycie znajduje się dziewięć utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna i muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku. Teksty piosenek zawierają specyficzny humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji. Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Koncert Nocnego Kochanka poprzedzi występ zespołu BALLBREAKER, złożonego z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.

Pierwszy oficjalny singiel zespołu pt. “Twój Stróż” z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego - wokalisty Nocnego Kochanka, pojawił się w listopadzie 2019 roku. Miesiąc później Ballbreaker wydał swój debiutancki album – “Evil Town”. Płyta zawiera dziesięć żywiołowych utworów w stylu rock’n’roll.

Weź udział w wyjątkowo udanej trasie zespołu Nocny Kochanek! Bilety dostępne w przedsprzedaży online oraz w dniu koncertu na stronie: https://goingapp.pl/.../nocny-kochanek.../wrzesien-2021

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/4812740678756076

12 listopada 2021, 18.00
    12 listopada 2021, 18.00