Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

17 czerwca 2021, godz. 11.00

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Szkolenie Marketing i sprzedaż w social mediach kierujemy dla Pracowników branży funeralnej.

Pomysł realizacji szkolenia wynika z podstawowego pytania jakie zadają sobie Pracownicy branży pogrzebowej – „Po co i czy w ogóle powinniśmy prowadzić profil firmowy w social mediach?”

W odpowiedzi na to pytanie, w trakcie szkolenia stworzymy jego uczestnikom możliwość do wymiany informacji i rozwoju kompetencji w zakresie podejmowania działań o charakterze marketingowo-sprzedażowym w mediach społecznościowych.

W trakcie szkolenia uczestnicy szkolenia poznają:

  •  główną funkcjonalność sprzedażowo-marketingową wybranych mediów społecznościowych
  •  sposoby na budowanie swojego wizerunku na rynku lokalnym i krajowym
  • metody służące zwiększaniu zasięgów profilów firmowych

W efekcie otrzymanych informacji uczestnicy rozwiną swoje umiejętności w zakresie:

  • przygotowania profilu firmowego
  • budowania strategii obecności w social mediach
  • przygotowanie treści postów, hasztagów, zdjęć oraz relacji

 

ZGŁOŚ UDZIAŁ

 

kinga-roszak-szydlowska

 

 

Nazywam się Kinga Roszak-Szydłowska i przeprowadzę dla Państwa szkolenie online z zakresu sprzedaży, wizerunku i marketingu Państwa firmy w mediach społecznościowych. Udzielę odpowiedzi na wiele pytań związanych z potrzebą istnienia oraz działaniem branży funeralnej w Internecie. Z social mediami związana jestem już od 11 lat. Przez ten długi czas poznałam procesy, algorytmy oraz przyglądałam się ewoluowaniu największych mediów społecznościowych. Dziś tworzę strategie marketingowe, kontent, nadzoruje działania i służę wsparciem dla wielu branż oraz uczę jak poruszać się w świecie online. Jestem przekonana, że podczas naszego 2 godzinnego spotkania zgłębicie Państwo wiedzę z tej jakże obszernej i zarazem bardzo istotnej dziedziny, jaką jest marketing internetowy. Poznacie Państwo nowe możliwości sprzedaży swoich produktów i usług, które w stosunkowo łatwy sposób będziecie mogli zaimplementować w swoim biznesie.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia!

 

 

 

Na szkolenie zapraszają także firma Crafts Urn - producent artystycznych urn ceramicznych, Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa i Targi Kielce S.A. organizator NECROEXPO.