Pokaz mody pogrzebowej

Pokazy mody pogrzebowej podczas NECROEXPO 2019

Już po raz drugi podczas targów pogrzebowych i cmentarnych w Targach Kielce odbędą się prezentacje odzieży dla branży pogrzebowej, dedykowane pracownikom zakładów. Organizatorem pokazów jest firma Carmen

carmen Firma Carmen z Lublina specjalizuje się w akcesoriach pogrzebowych, a także wszelkiego rodzaju dekoracjach i dodatkach pogrzebowych. Pokazy mody funeralnej zostały zaplanowane na dwa ósmych Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej 14 i 15 czerwca w godzinach: 13.30-14.00 na scenie w hali E kieleckiego ośrodka targowego.  

Podczas pokazu zaprezentowane zostaną, m.in. garnitur 3-częściowy z lamówką, którystanowi klasykę wśród odzieży dla pracowników zakładów pogrzebowych. W zestawie jest marynarka, kamizelka i spodnie.Dostępne są modele w trzech kolorach: czarnym, grafitowym oraz granatowym. Mundur razem ze spodniami tworzy zestaw łączący w sobie prostotę i elegancję. Ozdobna lamówka wszyta na całej długości munduru nadaje sylwetce smukłości i lekkości, a pięknie zdobione guziki marynarskie w kolorze złotym lub srebrnym – elegancji.Mundur posiada wzmocnienia barkowe, amortyzujące ciężar trumny oraz stanowiące ochronę ramion, wyposażony jest także w skrzydełka umożliwiające swobodne pochylanie się. Smoking o asymetrycznym wykończeniu, zapinany jest na jeden guzik. Posiada wszytą kieszeń  wewnętrzną oraz dwie kieszenie boczne obrębione lamówką. Ozdobnym elementem tego modelu są lśniące atłasowe wyłogi w kolorze czarnym. Dopełnieniem tego zestawu jest do wyboru: elegancka muszka lub musznik. Zdecydowanie ta propozycja skierowana jest do firm, które chcą wprowadzić nową, ekskluzywną jakość obsługi. Smoking sprawi, że pracownicy będą reprezentować firmę godnie i z klasą.

Targi NECROEXPO organizowane w formule Bussines to Bussines odbędą się od 14 do 16 czerwca w Targach Kielce.

 

pokazy mody pogrzebowej

pokazy mody pogrzebowej

pokazy mody pogrzebowej

14-16.06.2019
    14-16.06.2019