Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

Giełda karawanów

Giełda używanych karawanów

necroexpo 2019 - giełda karawanów

Podczas targów branży pogrzebowej i cmentarnej w Targach Kielce już po raz ósmy obędzie się jedyna w Polsce „Giełda Używanych Karawanów”. VIII targi NECROEXPO odbędą się od 14 do 16 czerwca w Kielcach.

Giełda używanych karawanów organizowana jest od pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

Prowadzenie zakładu pogrzebowego to także obowiązek dbania o jego odpowiednie wyposażenie. Jedną z najważniejszych kwestii jest posiadanie karawanu pogrzebowego. Zadbany pojazd pełni funkcję reprezentacyjną – reklamuje zakład pogrzebowy wśród firm oraz lokalnej społeczności.

Giełda Używanych Karwanów w Targach Kielce to jedyna tego typu inicjatywa wspierająca firmy z branży pogrzebowej będące w fazie rozwoju. To także jedyna w swoim rodzaju szansa, aby kupić karawan bezpośrednio od właściciela zakładu pogrzebowego – bez udziału pośredników. Zainteresowanie w branży, zarówno samą zabudową samochodów, jak i używanymi karawanami, które są w dobrym stanie i doskonale nadają się do dalszej eksploatacji wciąż rośnie, a sama giełda z edycji na edycję, cieszy się coraz większą popularnością.

Aby zgłosić samochód w Giełdzie Używanych Karawanów wystarczy wypełnić poniższy FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Nie zwlekaj! Wymień swoją flotę samochodową podczas NECROEXPO 2019!

 

 

14-16.06.2019
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
14-16.06.2019