Jubileusze podczas targów NECROEXPO 2019

Rok 2019 to czas, kiedy wiele firm i instytucji polskiej branży pogrzebowej obchodzi swe jubileusze

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w sposób naturalny łączą te okazje. Targi Kielce składają gratulacje jubilatom i życzą dalszych sukcesów.

 

30-lecie MITKO 

MITKO Firma MITKO z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim działa na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności kładzie nacisk na profesjonalizm obsługi i jakość wyrobów. Obecnie jest wiodącym producentem outdoorowych nośników reklamowych. Specjalizuje się także w produkcji namiotów reklamowych, parasoli i flag. Jest jedną z nielicznych firm, które mogą się pochwalić kompleksową obsługą klienta na etapie sprzedaży, produkcji oraz dostawy.

Z okazji 30-lecia działalności zaprezentuje ona nowość - namiot Octa ProLEDw rozmiarze 3x3 metry. Ponadto, na zwiedzających VIII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej czeka 20% rabat na namioty pogrzebowe OCTA PRO i MT PREMIUM. Aby otrzymać rabat wystarczy złożyć zamówienie podczas wydarzenia, które odbędzie się od 14 do 16 maja w Targach Kielce.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska MITKO w hali E-26.

www.mitko.pl

 

25-lecie PLASTMET

Plastmet PLASTMET jest jedną z największych i najnowocześniejszych firm produkujących akcesoria pogrzebowe w Europie. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się w sierpniu 1994 roku. Jego działalność oparta jest na doświadczeniu i partnerstwie. Już od ponad 25 lat PLASTMET produkuje i sprzedaje wyroby na rynku polskim, jak również europejskim.Konsekwentnie prowadzona polityka rozwoju firmy spowodowała, że obecnie PLASTMET posiada nowoczesną infrastrukturę techniczną, wspartą bogatym parkiem maszynowym. Co bardzo istotne, zatrudnia tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. 

PLASMET wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerza gamę produkowanych wyrobów, jak również wprowadza nowoczesne rozwiązania. Oferta firmy skierowana jest głównie do przedstawicieli sektora usług pogrzebowych, zakładów pogrzebowych, producentów trumien oraz osób prywatnych.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska PLASTMET w hali E-33.

www.plastmetrypin.pl

 

20-lecie Bautex „20 lat rodzinnej tradycji”

Bautex Firma Bautex powstała w 1999 roku i zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych zabudów na samochody różnych marek.  Głównie firma specjalizuje się w zabudowach pogrzebowych, które  wykonane są z najwyższej jakości surowców posiadających certyfikaty jakości. Bautex jest producentem pojazdów typu karawan na różnych markach – zabudowy powstają na samochodach typu furgon w wersjach 2, 3, 4, 5 lub 6 osobowych, oraz pojazdach osobowych. Bautex jest oficjalnym partnerem biznesowym Spółki Daimler AG (Mercedes-Benz), Spółki Volkswagen Group, PSA Groupe (Peugeot i Citroen), Toyota Motor Poland. Dzięki temu nowe samochody z zabudową funeralną Bautex  nie tracą gwarancji producenta na pojazd. Firma posiada Homologację na samochody typu karawan pogrzebowy.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Bautex w hali E-87.

www.bautex.pl

 

10-lecie Funero

Funero Funero to największa w Polscehurtownia zajmującą się dystrybucją trumien. Od 2009 roku firma  dostarcza trumny do pochówku, trumny kremacyjne oraz urny. Zaledwie w ciągu kilku lat stała się ona liderem w branży. Obecnie dzięki rzetelnej pracy i zaufaniu, posiada w swoim portfolio ponad 1000 klientów z Polski oraz Unii Europejskiej. W ofercie Funero są różne modele trumien, m.in. dębowe, olchowe i sosnowe do pochówku czy tekturowe i sosnowe do kremacji. Oprócz tego firma oferuje urny kamienienie, indyjskie i polskie, a także regały na trumny, krzyże procesyjne i wypożyczalnie trumien.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Funero w hali E-25.

www.funero.pl

 

10-lecie Funeralia Oleg Milinski

Funeralia Oleg Miliński Funeralia działa od 10 lat w  w branży pogrzebowej. Przedsiębiorstwo zajmuje się organizacją pogrzebów tradycyjnych oraz kremacji i pochówków urnowych, jednak szczególne miejsce w ofercie firmy zajmuje transport zwłok z zagranicy. To on stał się wiodącą usługą w której Funeralia się specjalizuje. Dzięki obecności doświadczonych, kompetentnych, władających kilkoma językami oraz oddanych pracowników firma zawsze jest gotowa wysłuchać pytań swoich klientów oraz odpowiedzieć na nie w sposób możliwie najbardziej przejrzysty oraz wyczerpujący. Udzielane przez firmę porady są zupełnie bezpłatne.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Funeralia Oleg Miliński w hali E-71.

www.pl.funeralia.org

 

14-16.06.2019
    14-16.06.2019