Konkurs na hasło reklamowe<br>– do wygrania pobyt w Alpach

necroexpo - konkurs na hasło reklamowe

KONKURS – do wygrania pobyt w Alpach  

 

Wybierasz się na targi NECROEXPO do Kielc? Weź udział w konkursie i wygraj pobyt we włoskich Alpach!

Ponad 100 wystawców, 30 karawanów, nowe modele trumien, urn, pokazy florystyczne, moda pogrzebowa oraz bloki merytorycznych wykładów dla branży – tak w skrócie zapowiadają się najważniejsze targi branży pogrzebowej i cmentarnej w Polsce. Targi NECROEXPO odbędą się od 14 do 16 czerwca w Kielcach.  

Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie z pewnością konkurs na najciekawsze hasło promujące targi NECROEXPO. W konkursie wygrywa dwóch autorów wybranych przez Komisje haseł, każdy z nich otrzyma voucher na pobyt dla 4 osób we włoskiej miejscowości Masso Corto, zlokalizowanej Alpach.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie na najbardziej oryginalne hasło promujące targi NECROEXPO 2019?

Konkurs przeznaczony jest dla zwiedzających Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Targach Kielce. Każdego dnia wydarzenia uczestnicy będą mogli wrzucać wypełnione kupony konkursowe pod wskazane miejsca. Po zakończeniu targów, komisja konkursowa wytypuje 2 najlepsze jej zdaniem hasła promujące targi NECROEXPO 2019. Laureatom przyznane zostaną nagrody w postaci dwóch zaproszeń czteroosobowych do hotelu Top Residence Kurz*** w Maso Corto we Włoszech. Zaproszenia obejmują pobyt w hotelu bez wyżywienia. Organizatorem konkursu są Targi Kielce S.A.

 

 

Pliki do pobrania

14-16.06.2019
    14-16.06.2019