Lee Han – Soo, Senior Manager, Global Defense Sales & Marketing Team, HYUNDAI ROTEM

HYUNDAI-ROTEM-CI Na MSPO już jesteśmy po raz trzeci. Niestety z powodu pandemii tegoroczna wystawa jest znacznie mniejsza. Dla HYUNDAI ROTEM jest to pierwszy raz, aby zaprezentować nasze rozwiązania i przedstawić nasz główny czołg K2PL. Mamy dobre opinie od wielu klientów oraz budujemy pozytywne relacje z polskimi branżami. To dla nas dobra szansa, aby nawiązać biznesowe, oficjalne relacje. Spotkania podczas targów umożliwia nam komunikowanie się z klientami, ponieważ dotychczas nie mogliśmy przyjechać do Polski, ale dzięki temu możemy odbyć bezpośrednie spotkanie z klientami. Całkowicie rozumiemy i doceniamy politykę bezpieczeństwa Targów Kielce, doceniamy podjęte działania, aby zwiększyć bezpieczeństwo gości, np. używanie masek i działania dot. sprzątania. Liczymy na owocne efekty naszej wizyty.

 

Sławomir Kułakowski, POLSKA IZBA PRODUCENTÓW NA RZECZ OBRONNOŚCI KRAJU

pinrok W dobie pandemii kiedy jest ciężko, to przyjaciół się poznaje po tym, że są razem z organizatorem. My byliśmy zawsze w tych lepszych czasach, to jesteśmy też i w tych gorszych. MSPO jest bardzo ważnym punktem. MSPO się od samego początku rozwijało i mam to doświadczenie, po raz pierwszy byłem w 1993 roku tutaj. Widzę jak MSPO zdominowało ten rynek w Europie bo są trzecimi targami europejskimi i to jest znaczące przedsięwzięcie, które trzeba podtrzymywać. My reprezentujemy interesy ekonomiczne naszych członków, czyli 142 firm pomagamy im nawiązać kontakty z zagranicą, kiedy nie mają takich możliwości chociażby budżetowych i kontaktów. Działamy w organizacjach międzynarodowych reprezentując polski przemysł obronny. Staramy się pozyskać jak najwięcej nowych technologii, nowych wyrobów żeby były produkowane tutaj w polskich firmach.  

 

Andrzej Wojtas, redaktor naczelny miesięcznika RAPORT

raport wojsko technika obronność.jpg [175.24 KB] Skalą tego zjawiska jakie wystąpiło i naturalnym zmniejszeniem, zwinięciem się targów, tym niemniej choćby dzisiejszy dzień świadczy o tym, że uczestników tego wydarzenia wcale przesadnie nie ubyło. Na pewno mniej jest wystawców to nie ulega wątpliwości i siłą rzeczy to jest zjawisko naturalne, ale ten dzień świadczy o żywotności targów. Sam fakt, że Państwo zdecydowaliście się na uruchomienie tej imprezy, też jest chwalebny, ponieważ nieobecni nie mają racji. My przede wszystkim jak sami Państwo widzicie jesteśmy wydawnictwem, które jest obecne z targami od ich samego początku i wydajemy codzienną gazetę targową. Siłą rzeczy cokolwiek by się nie działo my musimy tutaj być i odnotować istniejące fakty. Pod względem, że tak powiem naszego wglądu, czy naszego wysiłku bardzo istotnej różnicy pomiędzy edycjami targów nie ma, ponieważ codziennie musi powstać ta publikacja, codziennie naszą powinnością jest spotkanie się z wystawcami, rozmaitymi wystawcami i przeprowadzanie z nimi najrozmaitszych rozmów, wysłuchiwań ich opinii, cokolwiek by nie rzec o słabszej kondycji bieżącej imprezy to targi zawsze są taką siłą zamachową i bodźcem do tego jakie tematy podejmiemy przez kolejne miesiące, także ja nie wyobrażam sobie naszej nieobecności.                      

 

Tom Geerits, Sales Manager TEKSAM COMPANY

TeksamCo Myślę, że jest lepiej, niż się spodziewaliśmy, wystawa MSPO jest zorganizowana jak zawsze bardzo dobrze. Zawsze jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tu jesteśmy. Podjęte środki ostrożności są bardzo dobre jest mierzona temperatura i możliwość dezynfekcji. Większość ludzi przestrzegała zasad. Myślę, że jest w porządku, biorąc pod uwagę, ilu jest tutaj ludzi oraz ilu jest wystawców. To nasz czwarty raz tutaj, będziemy tutaj również w przyszłym roku. Jesteśmy przyzwyczajeni do naprawdę dużych targów, jeździliśmy po całym świecie. Wybraliśmy MSPO, bo Polska to rynek, który naprawdę się rozwija. Zauważyliśmy, że jest tu dużo miejsca na rozwój biznesu. MSPO to wystawa, w której chcemy brać udział każdego roku, jest ona zaraz obok innych dużych wystaw np. w ABUDABI czy JAKARCIE. W swojej ofercie posiadamy maszty segmentowe oraz maszty teleskopowe, które są używane m.in. do celów telekomunikacyjnych, dla cywili czy dowódców polowych. W naszym asortymencie mamy 500 różnych masztów, dzięki czemu możemy zaoferować rozwiązania dla prawie każdego nabywcy na całym świecie. Zaopatrujemy straż pożarną, NATO, bezpośrednio do armii, armatury radiowe, więc mamy bardzo szerokie spektrum klientów.

8-10.09.2020
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
8-10.09.2020