NOVITAL

Opis

Firma NOVITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze jest wyłącznym dystrybutorem kilku producentów materiałów ściernych na terenie Polski. Są to między innymi to firmy I.A.P. GLOBE, T.I.A.C. Montros, FAMPI, EMMEDI produkujące tarcze do cięcia i szlifowania, oraz całą gamę materiałów ściernych do bardzo wielu zastosowań.


Od początku swojej często prawie 60-cio letniej obecności na rynku nasi Partnerzy zawsze stawiali na jakość i bezpieczeństwo użytkowania swoich narzędzi, GLOBE jest jednym z fundatorów i oczywiście członkiem Stowarzyszenia O.S.A (Organization for the Safety of Abrasives)


https://novital.pl/certyfikaty/


Firma jest również właścicielem wielu patentów dotyczących rozwiązań w zakresie produkcji i przechowywania narzędzi ściernych.


Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę tarcz do cięcia i szlifowania, opracowanych często specjalnie na potrzeby indywidualnych klientów.


https://novital.pl/produkty/tarcze/grindpower/


również cały typoszereg narzędzi do obróbki aluminium i innych metali nieżelaznych


https://novital.pl/produkty/tarcze-do-aluminium/


Naszym najnowszym produktem jest tarcza TOP ONE, która dzięki specjalnej mieszance w niemal 100% blokuje absorbowanie wilgoci z otoczenia, co pozwala na utrzymanie tych samych wysokich parametrów pracy przez cały okres jej przydatności do użycia i co w konsekwencji czyni ją najwydajniejsza tarczą do cięcia na rynku


https://novital.pl/produkty/tarcze/topone/


Ofertę uzupełniają ściernice trzpieniowe:


https://novital.pl/produkty/kamienie-szlifierskie/


kamienie szlifierskie


https://novital.pl/produkty/kamienie-szlifierskie/kamienie-do-szlifierek-stacjonarnych/


oraz narzędzia z nasypem diamentowym:


https://novital.pl/produkty/narzedzia-diamentowe/


Naszą mocną stroną są również pilniki obrotowe


https://novital.pl/produkty/pilniki-obrotowe/


oraz tarcze listkowe (lamelkowe)


https://novital.pl/produkty/materialy-nasypowe/sciernice-lamelkowe/


Specjalizujemy się we współpracy z oczyszczalniami, szlifierniami odlewów żeliwnych i staliwnych jak również metali nieżelaznych. Posiadamy wiele gotowych rozwiązań dla producentów konstrukcji stalowych i aluminiowych.


Bardzo wiele zakładów produkcyjnych po okresie wdrożenia zdecydowało się na wieloletnią współpracę z nami w zakresie dostaw materiałów ściernych.


Bardzo chętnie spotkam się z Państwem celem przybliżenia oferty w dogodnym dla Państwa terminie


Odpowiadając na Pana pytanie, TAK jesteśmy zainteresowani rozszerzeniem naszej sieci sprzedaży.           Zapraszam do kontaktu telefonicznego celem omówienia szczegółów.


 


Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną www.novital.pl

  19-21.10.2021
  Godziny otwarcia
  • 19 X 2021
   09:00 - 16:30
  • 20 X 2021
   09:00 - 16:30
  • 21 X 2021
   09:00 - 15:00